امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۰۵:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7175
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۰
تعداد بازدید: 177
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه الشروق، «عصام الحداد» گفت که مصر سعی دارد چندین هدف را در سوریه محقق کند که ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه الشروق، «عصام الحداد» گفت که مصر سعی دارد چندین هدف را در سوریه محقق کند که نخستین آن توقف خونریزی سوری‌ها، حفظ تمامیت ارضی سوریه و ممانعت از هر گونه دخالت خارجی در این بحران و آزادی ملت سوریه در انتخاب حاکم خود است.

الحداد که در حاشیه سفر مرسی به برزیل سخن می‌گفت، اظهار داشت: برای اینکه همه این اهداف محقق شود، ثابت شده است که جنگ حاضر در سوریه به هر طریقی دشوار است که به نتیجه برسد و بنابراین تنها راه این است که ابزار دیگری غیر از جنگ برای تحقق این اهداف در کار باشد.

وی اشاره کرد که مرسی تاکید کرد که مصر برای ایجاد سازوکاری که بتواند راه‌حل مذاکره‌ای برای تحقق این اهداف ملت سوریه را تضمین نماید، تلاش می‌کند.

الحداد همچنین تاکید کرد که مصر از هیچ تلاشی برای نجات ملت سوریه دریغ نمی‌کند و ممکن نیست که بپذیریم خون مردم سوریه ریخته شود و ما هیچ کاری انجام ندهیم همچنانکه استمرار جنگ نیز به این شیوه نتیجه‌ای نخواهد داشت.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها