امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۲:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7176
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۰
تعداد بازدید: 137
 به گزارش فارس به نقل از  شاتا  مهدی غضنفری در متن احکام انتصابی صادر شده آورده است: نظر به شایستگی و تجارب جنابعالی و به استناد مصوبه بیست و پنجم ...

 به گزارش فارس به نقل از  شاتا  مهدی غضنفری در متن احکام انتصابی صادر شده آورده است: نظر به شایستگی و تجارب جنابعالی و به استناد مصوبه بیست و پنجم مهر سال گذشته مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده ، به موجب این حکم به سمت «عضو غیر موظف هیات مدیره سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان» منصوب می شوید.

وی در ادامه تصریح کرده است: انتظار می رود با سرلوحه قرار دادن اخلاق ، معنویت ، بسط عدالت گستری ، مهرورزی، خدمت به بندگان خدا و استفاده از تمامی ظرفیتها  و در راستای سیاست های رییس جمهور محترم و دولت خدمتگزار در جهت توسعه  و ابادانی کشور ایران اسلامی و پیشبرد برنامه ها و تحقق اهداف سازمان ، گام های موثری بردارید.

همچنین وزیر صنعت، معدن وتجارت در نامه های جداگانه ای  از زحمات کاظم معتمدی فرسرپرست سابق مرکز برنامه ریزی و نظارت بردخانیات کشور، مرتضی فرجی مشاور سابق وزیر در امور اجرایی و  محمد علی ضیغمی  مشاور سابق وزیر در ساماندهی نظام تولید تشکر نموده است.
انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها