امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۸:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71766
تاریخ انتشار: ۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۳۴
تعداد بازدید: 74
فریبا گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: به سبب ورود سامانه بارشی به کشور امروز مناطق واقع در جنوب و جنوب شرق کشور شاهد بارش باران ...

فریبا گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: به سبب ورود سامانه بارشی به کشور امروز مناطق واقع در جنوب و جنوب شرق کشور شاهد بارش باران همراه با رعد و برق و وزش باد خواهد بود.

کارشناس سازمان هواشناسی افزود: شدت بارش‌ها در استان‌های هرمزگان، جنوب کرمان،جنوب سیستان و بلوچستان و شرق فارس خواهد بود.

وی با بیان اینکه طی روز جمعه از شدت بارش‌ها کاسته می‌شود، بیان داشت: بر همین اساس فقط در استان‌های کرمان و هرمزگان بارش‌‌ها به شکل پراکنده ادامه می‌یابد.

گودرزی یاد آور شد: طی شنبه هفته آینده با نزدیک شدن سامانه بارشی به غرب کشور از اواخر وقت بارش‌های پراکنده در مناطق واقع شمال غرب کشور آغاز می‌شود.

این کارشناس هواشناسی با بیان اینکه این سامانه بارشی نیمه غربی کشور را در بر می‌گیرد، ادامه داد: بر همین اساس در اوایل هفته پیش رو غرب و سواحل دریای خزر بارش باران را تجربه می‌کنند که البته در ارتفاعات بارش برف دور از انتظار نخواهد بود.

وی همچنین به کاهش محسوس دمای هوا در نیمه شمال کشور طی روز‌های یکشنبه و دوشنبه هفته آینده اشاره کرد و گفت: پیش بینی می‌شود دمای هوای نیمه شمالی کشور حدود 5 درجه سانتیگراد کاهش یابد.

گودرزی درباره وضعیت هوای تهران خاطرنشان کرد:آسمان تهران امروز کمی ابری و در اواخر وقت شاهد افزایش ابر خواهد بود که البته پیش بینی می‌شود ارتفاعات این کلانشهر بارش پراکنده را تجربه کند ضمن اینکه طی روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته آینده بارش باران به همراه کاهش دمای هوا در پایتخت دور از انتظار نخواهد بود.
انتهای پیام/
  
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها