امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۱:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71792
تاریخ انتشار: ۷ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۲۷
تعداد بازدید: 65
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امیر قلعه نویی در نشست خبری بعد از بازی با نفت تهران اظهار داشت: شرمنده هواداران خود هستیم. ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امیر قلعه نویی در نشست خبری بعد از بازی با نفت تهران اظهار داشت: شرمنده هواداران خود هستیم. این مردم به گردن ما حق دارند. درست است برخی شعار دادند اما هر چه بگویند حق دارند اما واقعیت این است که نباید می باختیم. نیمه اول می توانستیم گل بزنیم.انتحاری بازی کردیم. برای 3 امتیاز بازی می کردیم.تونی هم خوب بود. فوروارد رو به جلو آوردیم. روی ضد حمله بازی را باختیم و به تیم نفت تبریک می گویم.

وی در مورد تعویض هایی که انجام داد اظهار داشت: تعویض های ما رو به جلو بود. مهاجم کم نکردیم که هافبک بیاوریم. البته اعتقاد دارم روی ساموئل روی ضربه ایستگاهی پنالتی شد البته من از تیم داوری تشکر می کنم آقای زرگر عالی قضاوت کرد اما شاید من اشتباه کردم اما فکر می کنم پنالتی گرفته نشد. در مجموع داوری خوب بود.

در مورد شانس قهرمانی گفت: هیچ چیز تمام نشده و در روزهای آخر همه چیز مشخص می شود.

قلعه نویی در مورد جریمه بازیکنان و کادرفنی استقلال گفت: در مورد کادرفنی درست گفته اما در مورد بچه ها همه جای دنیا هم هست. میلان هم این کار کرده اما 20 درصد باید برای بچه ها تخفیف بدهد چون با همه وجود تلاش می کنند. ما بدشانسیم توپ ها به گل نمی رود. من هم بودم همین کار را می کردم اما در مورد بازیکنان باید تخفیف بدهد.

سرمربی استقلال در مورد اینکه مگر پول گکرفته اید که بخواهید جریمه شوید، خیلی ها پول گرفتند این نیست که نگرفته اند. بچه ها پول گرفته بودند و کادرفنی هم پول گرفته اند. همه جای دنیا همین است و من هم بودم همین کار را می کردم.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها