امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۰۵:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71828
تاریخ انتشار: ۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 74
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی بسیج، سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در بدو ورد به استان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی بسیج، سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در بدو ورد به استان خوزستان از طرح‌های اقتصاد مقاومتی استان خوزستان بازدید کرد.

این طرح های مختلف پرورش بلدرچین، مرغ خانگی و همچنین تولید کودورمی کومپست به قدری است که هر کدام در حدود 20 تا 30 نفر اشتغالزایی را در منطقه ایجاد می‌کند.

حسین رحیمی مسئول پرورش بلدرچین و مرغ خانگی این طرح در خلال این بازدید ضمن ارائه توضیحاتی به سردار نقدی از ابتکارات و کارهای نوییکه باعث بازده بیشتر طرح می شد، خبر داد.

علی خانزاده هم که طرح تولید ورمی کومپست را بر عهده گرفته بود استفاده از ضایعات میوه و سبزیجات را در تولید ورمی کومپست و بی نیاز شدن مناطقی از استان برای وارد کردن کود را یکی از مهمترین جنبه های تولید این کود دانست.

همچنین این کار آفرینان و تولید کنندگان در خلال این بازدید مشکلات خود را در حوزه های مختلف با سردار نقدی و دیگر مسئولین استانی در میان گذاشتند و خواستار حمایت بیشتر جهاد کشاورزی استان از این طرح ها شدند.

سردار نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین نیز با تاکید بر تداوم این گونه طرح‌ها به برنامه‌های بسیج برای گسترش این طرح ها در جهت تامین مواد غذایی و بی نیاز شدن کشور از واردات اشاره کرد و از برگزاری جلساتی با حضور مسئولین مختلف برای حل مشکلات اینکار آفرینان طی ماه‌های آتی خبر داد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها