امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۰:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7183
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۰
تعداد بازدید: 110
مسعود اطیابی در گفت وگو با خبرنگار سینمایی فارس ، درخواست صدور پروانه نمایش «خاک و مرجان» از سوی امیر پروین حسینی به ارشاد ارائه شده است و به احتمال ...

مسعود اطیابی در گفت وگو با خبرنگار سینمایی فارس ، درخواست صدور پروانه نمایش «خاک و مرجان» از سوی امیر پروین حسینی به ارشاد ارائه شده است و به احتمال فراوان تا هفته آینده پروانه نمایش صادر خواهد شد.
 
وی افزود: امروز ترجمه عربی فیلم را برای لبنان فرستادیم تا کارهای مربوط به دوبله عربی فیلم انجام شود و احتمالا تا یکی دو هفته آینده مدیر دوبلاژ عربی فیلم مشخص خواهد شد.
 
کارگردان «خاک و مرجان» ادامه داد: هنوز زمان اکران عمومی فیلم مشخص نیست اما صحبت‌هایی با «هدایت فیلم» انجام شده تا پخش را به این شرکت بسپاریم و قصد داریم «خاک و مرجان» را همزمان در سه کشور اکران کنیم.
 
اطیابی در خاتمه اظهار داشت: ایران،لبنان و افغانستان سه کشوری هستند که فیلم به طور همزمان در  آنها اکران می‌شود و حتی قصد داریم در صورت فراهم شدن شرایط، فیلم را در تاجیکستان نیز اکران عمومی کنیم.
 
براساس این گزارش، سکانس‌هایی از «خاک و مرجان» نیز در افغانستان گرفته شده و ممکن است. این فیلم بازیگر ایرانی ندارد و تمامی بازیگران از افغانستان هستند.
 
«خاک و مرجان» یک فیلم اجتماعی است که نگاهی به زندگی امروز افغانستان دارد و البته به دوره اشغال نیز اشاره می‌کند. سعود اطیابی تا کنون ساخت فیلم‌هایی چون "مصائب دوشیزه"، "خروس جنگی"، "شرط اول" و... را برعهده داشته است.

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها