امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 11
۰۸:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71838
تاریخ انتشار: ۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 25
سیدسعید حیدری‌طیب امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه اظهار داشت: در مورد وضعیت مرزبانان ایرانی انتظار بیشتری از وزرای کشور و امور خارجه ...

سیدسعید حیدری‌طیب امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه اظهار داشت: در مورد وضعیت مرزبانان ایرانی انتظار بیشتری از وزرای کشور و امور خارجه می‌رود.

وی با بیان اینکه مردم ایران انتظار دارند پیگیری قاطعانه و جدی در مورد وضعیت مرزبانان ایرانی و آزادی آنان صورت بگیرد، افزود: باتوجه به عمق جنایات تروریست‌ها و مظلومیت مرزبانان ایرانی این موضوع به یک مسئله ملی تبدیل شده است.

به گفته نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، انتظار می‌رود وزرای خارجه و کشور در دید ملی، فوری و حیاتی جنایات آدم‌ربایان را پیگیری کنند.

حیدری‌طیب خاطرنشان کرد: منشور ملل متحد، جمهوری اسلامی ایران اجازه دارد در خاک پاکستان عملیات تحقیق و مجازات تروریست‌ها را پیگیری کند و نباید منتظر بازی سیاسی اسلام‌آباد بماند.

عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس با بیان اینکه دولت و سازمان اطلاعات محرمانه ارتش پاکستان در این موضوع رفتار شفافی نشان نداده‌اند، گفت: وزرای امور خارجه و کشور در مورد این موضوع باید به اسلام‌آباد سفر کنند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ایران تمام امکانات خود را برای پایان دادن به اقدامات ایضایی تروریست‌ها به‌کار برد.

وی معتقد است که وقتی استراتژی نویسان آمریکایی، صهیونیستی و عرب منطقه اذعان دارند بالاترین سطح مدیریتی خاورمیانه متعلق به ایران است، مردم از مسئولان نمی‌پذیرند هر هفته شاهد شهادت یکی از مرزبانان ایرانی باشند.

حیدری‌طیب تاکید کرد: اگر وزارت‌خانه‌های مربوطه در راستای آزاد‌سازی مرزبانان به وظیفه خود عمل نکنند، در نخستین جلسه مجلس آنان را برای پاسخ‌گویی به مجلس خواهم کشاند.
انتهای پیام/2700/ی30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها