امروز : یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 20
۰۶:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71861
تاریخ انتشار: ۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 23
به گزارش خبرگزاری فارس، فرزاد هوشیار پارسیان با بیان این مطلب اظهار داشت: استقبال گردشگران و شهروندان از برنامه‌های مختلف برج میلاد تهران در ایام ...

به گزارش خبرگزاری فارس، فرزاد هوشیار پارسیان با بیان این مطلب اظهار داشت: استقبال گردشگران و شهروندان از برنامه‌های مختلف برج میلاد تهران در ایام نوروز بسیار خوب بوده است و تا ششم فروردین ماه 270 هزار و 153 نفر از ویژه برنامه های فرهنگی، اجتماعی و مذهبی برج میلاد تهران بازدید کرده‌اند.

وی افزود: از این تعداد بازدیدکننده در حدود 1800 نفر را گردشگران خارجی پایتخت تشکیل داده‌اند که  این گردشگران از کشورهای مختلف همچون تاجیکستان، فرانسه، افغانستان، ترکیه و ... به کشورمان سفر کرده‌اند و بازدید از برج میلاد تهران را به عنوان یکی از مکان‌های گردشگری پایتخت در مقصد سفرهای نوروزی خود قرار داده‌اند.

مدیرعامل برج میلاد تهران در توضیح بیشتر برنامه‌های نوروزی این برج گفت: برنامه‌های مختلف همچون موسیقی محلی و بومی از اقوام مختلف همچون موسیقی سنتی و اصیل گیلکی، موسیقی جنوب، ایجاد فضای تفریحی و بازی برای کودکان، ایجاد فضاهای ورزشی، برگزاری مسابقات مختلف، شترسواری، کالاسکه سواری و ... از جمله این برنامه‌هاست.

وی ادامه داد:غرفه سرای فاطمی از 10 فروردین با نمایش داستان تصویری زندگی حضرت فاطمه (س)، کتاب‌شناسی اهل بیت، سرای بازی و سرگرمی و ورزش ، نمایش ماشین‌های کلاسیک ، سرای خیریه بین الملل با حضور 115 انجمن خیریه از دیگر این برنامه‌هاست .در سرای گردشگری نیز غرفه تهران گردی با معرفی هفت مسیر گردشگری شهروندان را به تور تهران‌گردی می‌برد که سال گذشته هفت هزار نفر اعزام شدند و در غرفه آیین‌ها اقوام ایرانی نیز 10 چادر عشایری به معرفی زندگی؛ غذا و پوشش اقوام ایرانی می‌پردازد.

هوشیار با تاکید بر اینکه همه برنامه‌ها با توجه به ایام فاطمیه و شادی حلال خانواده‌ها در نظر گرفته شده است ، گفت: اجرای موسیقی‌های سنتی، فیکس پانتومیم و اکران چهار فیلم نیز از جمله برنامه‌هایی است که در کنار سایر برنامه‌های این ایام پیش‌بینی شده است.

انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار