امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۳:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71864
تاریخ انتشار: ۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از استان سمنان به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان سمنان، علیرضا رضوی‌خبیر اظهار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از استان سمنان به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان سمنان، علیرضا رضوی‌خبیر اظهار کرد: در این سوانح رانندگی، 12 تن از سرنشینان خودروهای حادثه‌دیده مجروح شدند.

وی با اشاره به نوع سوانح رانندگی روز گذشته در این استان افزود: نیمی از سوانح رانندگی روز گذشته در جاده‌های استان سمنان از نوع واژگونی بوده است.

رئیس پلیس راه استان سمنان تصریح کرد: 50 درصد از سوانح رانندگی روز گذشته در استان سمنان بر اثر بی‌توجهی راننده وسیله نقلیه به جلو رخ داده است و این عامل در صدر عوامل حوادث رانندگی در جاده‌های استان سمنان قرار دارد.

رضوی‌خبیر بیان کرد: دو تصادف از 6 تصادف روز گذشته در جاده‌های استان سمنان در محور شاهرود به سبزوار رخ داده است.

وی افزود: نیمی از این سوانح نیز در جاده‌های فرعی این استان واقع در محورهای فرعی مجن، سمنان ـ فیروزکوه و ری‌آباد رخ داده است.

رئیس پلیس راه استان سمنان با اشاره به آغاز موج دوم سفرهای نوروزی و افزایش حجم تردد مسافران نوروزی از جاده‌های استان سمنان، توجه به نکات ایمنی و مقررات راهنمائی و رانندگی را در حین رانندگی ضروری عنوان کرد.
انتهای پیام/2249/ذ/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها