امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۲۲:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71869
تاریخ انتشار: ۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 19
علی مستوری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کاشان اظهار داشت: نخستین فرزند دختری که تاریخ تولد و صدور شناسنامه آن در سال جدید در شهرستان کاشان ثبت ...

علی مستوری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کاشان اظهار داشت: نخستین فرزند دختری که تاریخ تولد و صدور شناسنامه آن در سال جدید در شهرستان کاشان ثبت شده نوزادی به نام «زهرا» بوده است.

وی خاطرنشان کرد: البته نخستین فرزند ذکوری که در سال جدید در کاشان متولد شده و شناسنامه‌اش توسط والدین این نوزاد دریافت شده پسری به نام محمدمتین بوده است.

رئیس اداره ثبت احوال شهرستان کاشان با اشاره به آمار ولادت و فوت در شهرستان در سال گذشته بیان داشت: 5 هزار و 661 نفر در سال گذشته در این شهرستان متولد شده‌اند که نسبت به آمار ولادت سال 91 که این تعداد، 5 هزار و 264 نفر بوده حدود هفت درصد افزایش را نشان می‌دهد.

مستوری با بیان اینکه آمار وفات در این شهرستان در سال 92، یک‌هزار و 725 نفر بوده است عنوان کرد: این در حالی است که میزان وفات در سال 91 در این شهرستان یک ‌هزار و 576 نفر ثبت شده است.

وی با تأکید بر لزوم تکریم ارباب رجوع و فعالیت‌های گسترده اداره ثبت احوال کاشان در زمینه ارائه خدمات در کمترین زمان، متذکر شد: بر این اساس اداره ثبت احوال کاشان موفق شد با کسب رتبه نخست در اجرای برنامه‌های راهبردی سال 92 اداره کل ثبت احوال استان اصفهان، درخشش چشمگیری در شاخص‌های مختلف این سازمان از خود بر جای بگذارد و مورد تقدیر قرار گیرد.
انتهای پیام/63009/ذ20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها