امروز : شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - 2017 April 28
۰۲:۵۵
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71873
تاریخ انتشار: ۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 45
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، سالار عرفانی‌نسب ظهر امروز با حضور در بیمارستان بعثت سنندج از خانم حافظه اسدی دبیر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، سالار عرفانی‌نسب ظهر امروز با حضور در بیمارستان بعثت سنندج از خانم حافظه اسدی دبیر شیمی شهرستان اسکو از توابع آذربایجان شرقی که بر اثر تصادف اتومبیل در جریان سفر به استان کردستان دچار مصدومیت شده بود عیادت و با بستگان وی دیدار کرد.

وی ضمن پیگیری اقدامات صورت گرفته و کار درمانی این فرهنگی، بر پیگیری معالجات پزشکی وی تاکید و از آمادگی این اداره‌ کل برای هر‌گونه کمک در این راستا خبر داد.

وی بیان کرد: این فرهنگی شهرستان اسکو از توابع آذربایجان شرقی در جریان سفر به استان کردستان و شهرستان بانه به همراه خانواده در سانحه تصادف دچار مصدومیت و در بخش ICU بیمارستان بعثت سنندج بستری شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش کردستان گفت: آموزش و پرورش کردستان برای اسکان مسافران نوروزی خود 2 هزار کلاس درس را آماده کرده و با استفاده از امکانات موجود خدمات لازم را به مهمانان نوروزی ارائه می‌دهد و در صورت بروز هرگونه مشکل برای مسافران فرهنگی استان کردستان از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.
انتهای پیام/79007/ط20/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار