امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۲:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71874
تاریخ انتشار: ۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 61
علی‌محمد چهارمحالی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شوشتر اظهار کرد: تور شوشتر گردی ابتکاری است که برای معرفی بیشتر و بهتر آثار تاریخی شوشتر به ...

علی‌محمد چهارمحالی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شوشتر اظهار کرد: تور شوشتر گردی ابتکاری است که برای معرفی بیشتر و بهتر آثار تاریخی شوشتر به کار بسته شده است.

وی با اشاره به همکاری شهرداری شوشتر در این زمینه گفت: شهرداری شوشتر در راه‌اندازی این تور یک روزه همکاری زیادی با میراث فرهنگی کرده است و سرویس‌های ایاب و ذهاب در این زمینه به صورت رایگان در اختیار گردشگران قرار می‌گیرد.

وی افزود: گردشگران می‌توانند بدون استفاده از خودروهای شخصی خود با استفاده از خودروهای در اختیار قرار گرفته شهرداری شوشتر و با حضور تورلیدرهای آموزش دیده به صورت رایگان از سایت‌های تاریخی شوشتر بازدید کنند.

چهارمحالی خاطر نشان کرد: در این تور سه الی چهار ساعته گردشگران از سایت‌های قلعه سلاسل، آبشارهای شوشتر، مسجد جامع و امامزاده عبدالله بازدید می‌کنند.

وی تاکید کرد: در روزهای گذشته بازدید کنندگان از سایت‌های تاریخی شهرستان شوشتر افزایش زیادی داشته و نسبت به روزهای نخستین نوروز قابل مقایسه نیست که آمار دقیق این حضور به اطلاع رسانه‌ها خواهد رسید.
انتهای پیام/72006/ع20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها