امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۸:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71884
تاریخ انتشار: ۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۳
تعداد بازدید: 80
سعید پاینبرد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین در خصوص المپیادهای علمی و چگونگی حضور دانش‌آموزان استان در آن‌ اظهار کرد: فهرست پذیرفته‌ شدگان ...

سعید پاینبرد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین در خصوص المپیادهای علمی و چگونگی حضور دانش‌آموزان استان در آن‌ اظهار کرد: فهرست پذیرفته‌ شدگان مرحله نخست المپیادهای علمی استان قزوین و زمان برگزاری مرحله دوم آن مشخص شده است و بر اساس آن مرحله دوم این المپیادها در اردیبهشت ماه سال جاری در مراکز استان‌ها برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه 127 نفر از دانش‌آموزان استان قزوین به مرحله دوم المپیادهای علمی کشور راه یافتند، افزود: 15 نفر از این دانش‌آموزان در المپیاد فیزیک، پنج نفر در المپیاد نجوم و اخترفیزیک و 19 نفر در المپیاد زیست‌شناسی پذیرفته شده‌اند.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش قزوین ادامه داد: علاوه بر این 17 نفر در المپیاد ادبی، هشت نفر در المپیاد شیمی، 34 نفر در المپیاد کامپیوتر و 29 نفر نیز در المپیاد ریاضی موفق به کسب این رتبه و مقام شدند.

پاینبرد این توفیق علمی را برای دانش‌آموزان، اولیای آنان و فرهنگیان استان قزوین شایسته سپاس خواند و اظهار امیدواری کرد: با ایجاد شرایط مناسب علمی برای دانش‌آموزان راه‌ یافته به مرحله دوم، استان قزوین و اداره کل آموزش و پرورش شاهد افتخار آفرینی آنان در مراحل آتی و کسب مدال‌های طلا، نقره و برنز به وسیله آنان باشد.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش قزوین محمدحسین جعفری، محمد عزت‌زاده، مریم قربانی سیرت، مهرنوش محبعلی، مهتاب مشاط ‌زادگان را برگزیدگان المپیاد نجوم و اخترفیزیک برشمرد و عنوان کرد: همچنین در المپیاد شیمی نیز ارغوان سادات ادیبی‌فر، امیرحسین بغدادی، کتایون جواهری، ستایش شویدی، فرهنگ شیرخانی، مهدیه نجفی، مهرسا نداف و صبا نیکجو برگزیده شدند.

وی تصریح کرد: دانش آموزان، اولیای آنان و مدیران مدارس می‌توانند با مراجعه به پرتال اداره کل آموزش و پرورش قزوین به نشانی http://caspian.medu.ir از نتایج مرحله نخست المپیاد آگاه شوند.
انتهای پیام/77011/ی20
برچسب ها:
آخرین اخبار