امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۰:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71885
تاریخ انتشار: ۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۴
تعداد بازدید: 25
غلامحسین دارایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین پس از اطلاع از تهیه و ورود مواد ...

غلامحسین دارایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین پس از اطلاع از تهیه و ورود مواد مخدر به این استان به وسیله یکی از قاچاقچیان از استان تهران، موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: این مأموران در تحقیقات خود از موعد ورود یک محموله تریاک مطلع شدند و با حضور در مسیر انتقال مواد، خودرو این قاچاقچی را در حوالی قزوین متوقف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین ادامه داد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در این مأموریت خود ضمن دستگیری این فرد قاچاقچی موفق شدند میزان هفت کیلوگرم تریاک جاسازی شده در خودرو را کشف کنند.

دارایی تصریح کرد: در اقدام دیگری نیز مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین با دستگیری دو نفر قاچاقچی مواد مخدر توانستند شش کیلوگرم تریاک کشف کنند.

جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین دستگیری دو نفر قاچاقچی و کشف چهار کیلوگرم تریاک را از دیگر اقدامات پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در دو روز گذشته برشمرد.

انتهای پیام/2667/ل20/پو3002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها