امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 25
۰۸:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71887
تاریخ انتشار: ۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۴
تعداد بازدید: 64
سالار قاسمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین در خصوص طرح‌های نیمه‌کاره و زمین‌های مورد نیاز برای اجرای طرح‌های جدید آموزش و پرورش ناحیه یک ...

سالار قاسمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین در خصوص طرح‌های نیمه‌کاره و زمین‌های مورد نیاز برای اجرای طرح‌های جدید آموزش و پرورش ناحیه یک قزوین اظهار کرد: بنا به اعلام اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس قزوین، تکمیل طرح‌های آموزش و پرورش این ناحیه نیازمند 134 میلیارد ریال اعتبار است.

وی با اشاره به کمبود زمین آموزشی در ناحیه یک آموزش و پرورش قزوین افزود: به دلیل رشد جمعیتی در منطقه پونک قزوین دست کم 6 قطعه زمین برای ساخت یک واحد آموزشی در هر کدام از آن‌ها با مجموع 120 کلاس درس در ناحیه یک آموزش و پرورش مورد نیاز است.

مدیرکل آموزش و پرورش قزوین تعداد طرح‌های در انتظار تکمیل یا اصلاح در این ناحیه را 17 مورد اعلام کرد و ادامه داد: غیر از یک مورد از این طرح‌ها که اصلاح دیوار مدرسه ناصرآباد با 700 میلیون ریال اعتبار است، بقیه انتظار تکمیل را می‌کشند.

قاسمی تصریح کرد: تکمیل مدرسه خیری صادقین پونک که در حال حاضر 30 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، برای تکمیل نیازمند 18 میلیارد ریال اعتبار است.

دبیر شورای آموزش و پرورش استان قزوین تکمیل هنرستان خیری جوادی با همین میزان پیشرفت و اعتبار مورد نیاز 13 میلیارد ریالی را مورد توجه قرار داد و خاطرنشان کرد: مدرسه خیری ایزدپناهی در ناصرآباد طرح دیگری با پیشرفت 40 درصدی است که در صورت تأمین 4 میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار، تکمیل می‌شود.

وی با اشاره به پیشرفت فیزیکی 50 درصدی در احداث مدرسه خیری ایزدپناهی در محمودآباد اضافه کرد: اجرای نیمه باقیمانده از طرح یاد شده مستلزم تأمین 4 میلیارد ریال اعتبار است.

مدیرکل آموزش و پرورش قزوین مدرسه خیری جلالیان را دیگر مدرسه نیمه‌کاره شهر محمودآباد عنوان کرد که با 20 درصد پیشرفت فیزیکی همراه است و با تأمین اعتباری معادل 5 میلیارد ریال کار اجرای آن به پایان می‌رسد.

انتهای پیام/77011/ط30/پو3002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها