امروز : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 19
۰۰:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71888
تاریخ انتشار: ۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۴
تعداد بازدید: 25
کامیاب شادمان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج اظهار کرد: طی شبانه‌روز گذشته 274 مسافر نوروزی در دو پارک ملت و نسیم اقامت کردند، ضمن آنکه ...

کامیاب شادمان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج اظهار کرد: طی شبانه‌روز گذشته 274 مسافر نوروزی در دو پارک ملت و نسیم اقامت کردند، ضمن آنکه این پارک‌ها آمادگی میزبانی از مسافران بیشتری را همچنان دارا است.

وی افزود: مسافران نوروزی که تمایل به برپایی چادر در شب را دارند توسط نیروهای شهرداری به دو پارک نسیم و ملت که به این منظور تعبیه شده است، هدایت می‌شوند.

شهردار سنندج با اشاره به رضایت میهمانان از وضعیت و شرایط این دو پارک تصریح کرد: با اتخاذ تدابیر لازم زمینه رفاه و استفاده هر چه بیشتر مسافران نوروزی از خدمات این سازمان در روزهای باقی‌مانده از تعطیلات را فراهم خواهیم کرد.

شادمان خاطرنشان کرد: از روز 28 اسفند ماه تا صبح امروز و در مجموع روزهای سپری شده از تعطیلات 4 هزار و 245 مسافر نوروزی، شب را در دو پارک ویژه میهمانان به روز رساندند.

وی در ادامه افزود: از 28 اسفندماه گذشته تا صبح امروز 4 هزار و 245 مسافر نوروزی در قالب 850 چادر در دو پارک ملت و نسیم شهر سنندج اسکان یافتند.

شهردار سنندج در پایان ابراز امیدواری کرد با اتخاذ تدابیر لازم زمینه سپری شدن نیمه دوم تعطیلات و سفرهای نوروزی به شکلی مطلوب و با آساش کامل فراهم شود.
انتهای پیام/79012/ک20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها