امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۲۳:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71891
تاریخ انتشار: ۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۴
تعداد بازدید: 64
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، صابر سپهری پیش از ظهر امروز در بازدید از ستاد سکان فرهنگیان در اردبیل اظهار داشت: ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، صابر سپهری پیش از ظهر امروز در بازدید از ستاد سکان فرهنگیان در اردبیل اظهار داشت: تا هفتمین روز بهار سال 1393 افتخار پذیرش از 18 هزار و 315 نفر روز میهمان فرهنگی نصیب استان چشمه های بهشتی اردبیل شده است.

وی عنوان کرد: از شامگاه 28 اسفند ماه تاکنون 12 هزار و 210 نفر در قالب 2 هزار و 442 خانوار از استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، قزوین، اصفهان، تهران، خراسان رضوی، خراسان شمالی، زنجان، فارس، همدان، البرز، کردستان، کرمان، چهار محال و بختیاری، گیلان، هرمزگان و مازندران مورد پذیرش و استقبال گرفته اند.

این مسئول در ادامه تصریح کرد: به حول و قوه الهی و همت مدیران و روسای آموزش و پرورش و عوامل اجرایی پایگاه های اسکان و مدارس که به عنوان خادمان فرهنگی افتخار پذیرایی از مسافران را داشته اند و تاکنون از عزیزان فرهنگی در نواحی یک و دو اردبیل، خلخال، کوثر، پارس آباد، مشگین شهر، بیله سوار، نمین، اصلاندوز، سرعین و نیر پذیرش شده اند که بیشترین حضور را از استان آذربایجان غربی و بیشترین پذیرش مسافران را نیز در شهرستان های اردبیل، سرعین و نیر داشته ایم.

سپهری با اشاره به گرم شدن هوای استان که جلوه خاصی به روزهای بهاری بخشیده است، افزود: استان اردبیل با استفاده از تجارب ارزشمند سال های گذشته و تجهیز 80 درصد از 556 کلاس به صورت ویژه و بقیه نیز در گروه های الف و ب، نزدیک به 200 تخت در مراکز آموزشی و فرهنگی در شهرستان های اردبیل و سرعین شبانه روز به عزیزان فرهنگی و خانواده های آنان خدمات ارائه می کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان یادآور شد: بیشترین مسافران ما از استان آذربایجان غربی بوده و بیشترین پذیرش نیز در پایگاه اسکان نوروزی فرهنگیان ناحیه یک اردبیل انجام شده است.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، در ایام تعطیلات و باز شدن ادارات نیز معاونین اداره کل، مدیران و روسای آموزش و پرورش نواحی و مناطق، بازرسان و ناظران استانی به صورت مستمر، محسوس و یا نامحسوس از پایگاه‌ها و مراکز مجری طرح اسکان نوروزی فرهنگیان بازدید کرده و به نحوه استقبال، پذیرش و ارائه خدمات کیفی، شایسته و افزایش رضایتمندی خانواده‌های فرهنگی تاکید داشته‌اند.

انتهای پیام/62004/ک30/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار