امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۰۷:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71894
تاریخ انتشار: ۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۴
تعداد بازدید: 53
گودرز کریمی‌فر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد اظهار داشت: براساس اعلام سامانه اسکان تعداد 48 هزار نفر در قالب 8 هزار و 557 خانوار ...

گودرز کریمی‌فر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد اظهار داشت: براساس اعلام سامانه اسکان تعداد 48 هزار نفر در قالب 8 هزار و 557 خانوار تعطیلات خود را در اماکن سیاحتی، زیارتی و جاذبه‌های گردشگری لرستان سپری کردند.

وی خاطرنشان کرد: بر همین اساس در روز گذشته 8 هزار و 254 نفر در قالب یک‌هزار و 480خانوار در ستادهای اسکان آموزش و پرورش لرستان پذیرش شده‌اند.

کریمی‌فر در ادامه با اشاره به اضافه شدن پنج مرکز آموزشی با 56 اتاق به مراکز اسکان در راستای خدمات‌رسانی و رفاه بیشتر مهمانان نوروزی گفت: بر همین اساس لرستان در پذیرش و اسکان مسافران نوروزی رده یازدهم کشوری خود را حفظ کرده است.

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان اضافه کرد: مدارس استان لرستان آمادگی اسکان 100 هزار مسافر را در نوروز امسال را دارند.

وی اظهار کرد: استان لرستان چون در مسیر ترانزیتی تهران به جنوب قرار دارد، هر ساله شاهد جمعیت زیادی از مسافران نوروزی در این مسیر هستیم.

کریمی‌فر افزود: امسال 10 پایگاه با 148 آموزشگاه و یک‌هزار و 500 کلاس آموزشی برای اسکان مسافران نوروزی در سطح استان لرستان فراهم شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت: علاوه بر این پایگاه‌های ویژه آموزش و پرورش استان نظیر خانه معلم، پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان و اردوگاه آیت‌الله کمالوند در ایام نوروز آمادگی استقبال از مسافران نوروزی را دارند.

کریمی‌فر ادامه داد: وجود آبشارهای طبیعی خروشان، چشمه‌های جوشان اماکن تاریخی و آب و هوای معتدل در لرستان سبب شده، تا آمار مسافرین تا امروز نسبت به سال قبل 13درصد رشد داشته باشد.

وی ضریب ماندگاری مسافرین نوروزی را در لرستان دو روز اعلام کرد.

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان در پایان یادآور شد: تلاش می‌کنیم، با تجهیز و ارتقاء کیفیت مراکز اسکان رفاه بیشتری را برای مسافرین فراهم کنیم.
انتهای پیام/2304/ذ30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها