امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۰:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71909
تاریخ انتشار: ۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۴
تعداد بازدید: 48
سرهنگ حمیدی در گفت و گو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در تشریح آخرین وضعیت جوی و ترافیکی در جاده های کشور گفت: ...

سرهنگ حمیدی در گفت و گو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در تشریح آخرین وضعیت جوی و ترافیکی در جاده های کشور گفت: برابر آخرین اخبار دریافتی بارش باران در استان سیستان و بلوچستان همچنان ادامه دارد.

وی افزود: همچنین در محور کرج - چالوس از کمربندی چالوس تا دزدبن، از دزدبن به سمت ولی آباد و از تونل کندوان به سمت کرج ترافیک نیمه سنگین است.

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا در خصوص وضعیت ترافیک در محور هراز گفت: محدوده های تونل 1، نارنجستان، جنگل آمل، آب اسک تا سه راهی لاسم، سنگچال و سه راهی بلده و  محور قزوین - رشت محدوده تونل منجیل و لوشان ترافیک نیمه سنگین است.

حمیدی تصریح کرد: ترافیک نیمه سنگین در محورهای شیروان به بجنورد، بجنورد به جنگل گلستان، قزوین - کرج، قزوین - زنجان،  آزادراه قم به تهران و باند جنوبی آزادراه کرج - قزوین از پل حصارک تا پل فردیس و باند جنوبی آزادراه کرج  - تهران (از پل فردیس تا پل کلاک )  حاکم است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی عادی و روان برخوردار هستند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها