امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۸:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71938
تاریخ انتشار: ۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۶
تعداد بازدید: 26
به گزارش خبرنگار خبرگزای فارس در اسلام‌آباد، قرار بود امروز دادگاه ویژه رسیدگی به پرونده پرویز مشرف رئیس جمهور سابق پاکستان پرونده وی در زمینه خیانت ...

به گزارش خبرنگار خبرگزای فارس در اسلام‌آباد، قرار بود امروز دادگاه ویژه رسیدگی به پرونده پرویز مشرف رئیس جمهور سابق پاکستان پرونده وی در زمینه خیانت به کشور را بررسی کند اما قاضی فیصل عرب مسئول رسیدگی به این پرونده از ادامه پیگیری این پرونده انصراف داد.

بر اساس این گزارش، وکلای مشرف با حضور در جلسه دادگاه اعلام کردند: مشرف به دلایل امنیتی نمی‌تواند در دادگاه حاضر شود علاوه بر آن وی درباره بی‌طرف بودن و منصفانه قضاوت کردن قضات دادگاه مشکوک است.

پس از این اظهارات قاضی فیصل عرب که بررسی پرونده مشرف را به عهده داشت اعلام کرد: اگر وکلای مشرف به رأی دادگاه اطمینان ندارند و تصمیم قضات درباره محکومیت موکلشان را جانبدارانه تلقی می‌کنند پیگیری این پرونده بی‌فایده است و لذا بهتر است من از ادامه بررسی این پرونده کناره‌گیری کنم.

گفتنی است قاضی فیصل عرب سرپرستی کمیسیون 3 نفره قضات بررسی پرونده مشرف را در دست داشت، بنابراین کناره‌گیری وی از ادامه جلسه دادگاه به معنی انصراف دادگاه از پیگیری پرونده مشرف می‌باشد.

پرویز مشرف در حالی در دادگاه ویژه پاکستان به جرم «خیانت» به کشور در حال محاکمه است که جلسات رسیدگی به اتهامات وی تاکنون به دلایل و بهانه‌های مختلف به تأخیر افتاده است.

برخی کارشناسان بر این باورند که نفوذ بالای مشرف در ارتش پاکستان یکی از موانع پیشرفت جلسات دادرسی وی می‌باشد.

انتهای پیام/.
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها