امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۴:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 71975
تاریخ انتشار: ۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۷
تعداد بازدید: 24
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، گزارش‌های به دست آمده، تاکید می‌کند که درگیری‌های مسلحانه بین گروه‌های تکفیری ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، گزارش‌های به دست آمده، تاکید می‌کند که درگیری‌های مسلحانه بین گروه‌های تکفیری وابسته به سازمان تروریستی القاعده بار دیگر از سرگرفته شده است.

این گزارش‌ها تاکید می‌کند که عناصر داعش به یکی از مقرهای جبهه النصره در کوه «البصیره» در ریف شرقی دیر الزور در شرق سوریه یورش برده و با کشتن عناصر النصره در این مقر از جمله تروریست‌های معروفی مانند مجاهد حمد الهجر، احمد الشمان، هایل شرجی الحماد و حسام مندیل الصالح آن را تصرف کردند.

این حمله به دنبال خود، یورش گروه تروریستی موسوم به «گردان الحق» وابسته به جبهه النصره علیه یکی از گروه‌های داعش با نصب کمینی برای آنها در روستای «الشیخ عثمان» در ریف شهرک «مرکده» از توابع «ریف جنوبی حسکه» را درپی داشت که کشته و زخمی شدن تعدادی از داعشی‌ها را به دنبال داشت.

به این ترتیب بار دیگر و پس از 3 ماه از آغاز اختلاف و درگیری‌های مسلحانه بین گروه‌های تروریستی وابسته به القاعده که تاکنون کشته شدن 4 هزار نفر از آنها را به ویژه در مناطق شرقی و شمالی درپی داشت، این درگیری‌ها وارد فاز جدیدی می‌شود.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها