امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۰۹:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72004
تاریخ انتشار: ۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۱۷
تعداد بازدید: 31
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، با ورود نبرد ریف لاذقیه به هفته دوم خود گروه‌های تروریستی همچنان عناصر و ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، با ورود نبرد ریف لاذقیه به هفته دوم خود گروه‌های تروریستی همچنان عناصر و سرکردگان خود را یکی پس از دیگری از دست می‌دهند.

طی هفته گذشته گروه تروریستی «جبهه النصره» اعلام کرد که طی مشارکت گروه‌های وابسته به آن در عملیات انفال علیه ارتش سوریه تعدادی از سرکردگان خود را از دست داده است.
 در اولین روزهای نبرد «ابو صهیب الترکمانی»، سرکرده النصره در ریف لاذقیه به هلاکت رسید تا پس از آن «طارق قراجه»، سرکرده النصره در کوه «الترکمان» ملقب به «ابو عمر الترکمانی» به هلاکت برسد.
 
 اما این پایان کار نبود، پس از آن نوبت به هلاکت 2 نفر از خطرناک‌ترین سرکردگان القاعده در سویه به نام «سنافی النصر عبد المحسن الشارخ»، ‌سعودی و «معاویة عبد الرزاق» ملقب به «ابو اللیل»، فرمانده میدانی و عملیاتی جبهه النصره در کسب رسید تا آنها نیز به خیل سرکردگان به هلاکت رسیده النصره در نبرد انفال ملحق شوند.
 
 سریال هلاکت سرکردگان القاعده در ریف لاذقیه ادامه می‌یابد و این بار نوبت به «محمد التویجری»، یکی دیگر از سرکردگان میدانی النصره می‌رسد که سعودی الاصل بوده و در نقطه 45 به هلاکت می‌رسد تا در پی آن نوبت به «عبد المحسن الشارخ»، ‌سرکرده جبهه النصره در ساحل سوریه برسد. 
 از سوی دیگر «جنبش آزادگان شام»، یکی دیگر از گروه‌های تروریستی شرکت کننده در نبرد انفال نیز طی هفت روز گذشته شماری از سرکردگان خود را از دست داد که مهمترین آنها افرادی همچون «ابو سراقه»، مسئول دفتر فنی گروه و «عادل غلام»، تروریست مغربی و «ابو عدی صهیونی»، سرکرده گروهک «جبله» وابسته به آزادگان شام بود.
 همچنین منابع میدانی هلاکت دو برادر «خالد و صخر اندرون الأنصاری» از تروریست‌های مغربی آزادگان شام و «ابو الأشبال»، «ابو ولاء»، «ابو أدیب» و «محمد العبد الله»، فرمانده نظامی و عملیاتی آزادگان شام در «جبهه قسطل معاف» را نیز اعلام کردند.
  


انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها