امروز : یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 19
۰۷:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7203
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۰
تعداد بازدید: 83
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس هماش اقبال لاهوری و بیداری اسلامی چهارشنبه 25 اردیبهشت از سوی بنیاد علمی ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس هماش اقبال لاهوری و بیداری اسلامی چهارشنبه 25 اردیبهشت از سوی بنیاد علمی پژوهشی استاد شهریار در سالن‌ همایش بین‌المللی سازمان اسناد و کتابخانه ملی برگزار می‌شود.

الهام عیوبی مدیرکل روابط عمومی بنیاد شهریار با اعلام این خبر به فارس گفت: به لحاظ جایگاه ارزشمند علامه اقبال لاهوری در بیداری اسلامی بنیاد استاد شهریار با همکاری آکادمی اقبال لاهوری در پاکستان و سفارت پاکستان در جمهوری اسلامی ایران این همایش را برگزار می‌کند.

عیوبی تصریح کرد:در حاشیه برگزاری این همایش نمایشگاهی از کتاب‌ها، پایان‌نامه‌ها و اسناد مربوط به علامه اقبال لاهوری به نمایش گذاشته خواهد شد.

این مقام مسئول بیان کرد: کیومرثی رئیس دپارتمان زبان اردوی دانشگاه تهران، عباسعلی وفایی رئیس مرکز گسترش زبان و ادبیات فارسی و رئیس دانشگده ادبیات و زبان‌های خارجی دانشگاه علامه طباطبایی و سفیر پاکستان از سخنرانان اصلی این همایش هستند.

گفتنی است، همایش اقبال لاهوری و بیداری اسلامی چهارشنبه 25 اردیبهشت ساعت 15 در محل کتابخانه ملی واقع در اتوبان حقانی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/  
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها