امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۵:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72035
تاریخ انتشار: ۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۴۱
تعداد بازدید: 29
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، سیدجواد حسینی مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی صبح امروز در حاشیه بازدید از اردوی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، سیدجواد حسینی مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی صبح امروز در حاشیه بازدید از اردوی علمی دانش‌آموزان مدارس شاهد و طرح پراکنده خراسان رضوی که در دو مرکز شاهد شهید حمامی و شاهد کار و اندیشه در حال برگزاری است، برگزاری اردوهای علمی و آموزشی را موجب توان‌افزایی علمی خواند و بر توان‌افزایی علمی دانش‌آموزان و بهره‌گیری مناسب از موقعیت‌های اردویی تأکید کرد.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی در جمع دانش‌آموزان دختر در مرکز شاهد کار و اندیشه و پسران شاهد شهید حمامی، دانش‌آموزان شاهد و ایثارگر را نوک پیکان مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن خواند.

رمضان نیری معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خراسان رضوی نیز در جمع دانش‌آموزان شاهد و ایثارگر با اشاره به رشد 11 درصدی حضور دانش‌آموزان در این دوره‌های آموزشی ادامه داد: هم‌افزایی علمی، آموزشی و پرورشی در این دوره‌ها مورد تأکید است.

علی رمضانی رئیس اداره شاهد و امور ایثارگران اداره‌کل آموزش و پرورش خراسان رضوی نیز در ادامه این بازدید با اشاره به حضور 200 دانش‌آموز دختر و پسر شاهد و ایثارگر و فرزند جانبازان بالای 50 درصد در این اردوها، افزود: ارائه 72 ساعت برنامه آموزشی تخصصی و عمومی و راه‌های مطالعاتی زیرنظر مشاورین متخصص در راستای افزایش توان علمی و مهارت‌های زندگی در محیط شبانه‌روزی از ویژگی‌های این دوره است.
انتهای پیام/2202/ب20/چ3000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها