امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۸:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72037
تاریخ انتشار: ۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۴۱
تعداد بازدید: 55
مرتضی بینش امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سبزوار با اشاره به شعار سال 92  اظهار داشت: ملت ایران در خلق حماسه سیاسی حضور گسترده فعالی داشتند و در ...

مرتضی بینش امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سبزوار با اشاره به شعار سال 92  اظهار داشت: ملت ایران در خلق حماسه سیاسی حضور گسترده فعالی داشتند و در هر برهه‌ای که این حماسه خلق می‌شد در حقیقت یک تجدید بیعت با آرمان‌های امام، شهدا و رهبری بود.

وی با بیان اینکه نامگذاری شعار هر سال توسط مقام معظم رهبری (مدظله) به نوعی سیاست‌های راهبردی نظام را مشخص می‌کند؛ گفت: تحقق این شعار با همدلی بین مردم و دولت رقم خواهد خورد.

مدیر آموزش و پرورش سبزوار با اشاره به حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رأی و همچنین شرکت چند میلیونی مردم در راهپیمایی 22 بهمن و حماسه سیاسی ملت ایران یادآور شد: دولت در ابتدای راه در صدد خلق حماسه اقتصادی برآمد و در این زمینه شاهد مهار تورم از سوی دولت یازدهم بودیم.

وی با اشاره به شعار امسال نیز خاطرنشان کرد: خلق حماسه‌های فرهنگی و اقتصادی نیازمند حرکتی جهادگونه است و یکی از ارکان اساسی این حرکت بزرگ مجموعه آموزش و پرورش است.

بینش یادآور شد: با عزم ملی و با نهادینه‌کردن ارزش‌های انسانی و اسلامی در عرصه فرهنگ نیز خواهیم توانست به تحقق اهداف این شعار سال جامه عمل بپوشانیم.

وی ادامه داد: با راهبردهای اقتصاد مقاومتی و ساماندهی نیروی انسانی خواهیم توانست در آموزش و پرورش این شعار را تحقق بخشیم.
انتهای پیام/2202/ع30/چ3000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها