امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۳:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72041
تاریخ انتشار: ۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۴۱
تعداد بازدید: 66
مرتضی رحمانی موحد در حاشیه سفر به مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آمل در پاسخ به سئوالی مبنی بر افزایش قیمت واحدهای گردشگری و پذیرایی بین‌راهی ...

مرتضی رحمانی موحد در حاشیه سفر به مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آمل در پاسخ به سئوالی مبنی بر افزایش قیمت واحدهای گردشگری و پذیرایی بین‌راهی سال جدید بیان داشت: در سال 93 بعد از تعطیلات نوروز اقدامات لازم انجام می‌شود.

وی ادامه داد: مسئله افزایش نرخ واحدهای گردشگری و پذیرایی بین‌راهی از طریق اتحادیه‌ها و تشکل‌های مرتبط با واحدهای اقامتی، گردشگری، جامعه هتل‌داران، اتحادیه هتل‌داران استان‌ها و واحدهای اقامتی بین‌راهی پس از مطالعات لازم اعمال می‌شود تا افزایش قیمت‌ها که به آرامی انجام شود.

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری متذکر شد: با توجه به اینکه حجم سفر خیلی بالا نیست و براساس نرخ‌ها آمارها و تورمی که اعلام می‌شود این تغییر صورت می‌گیرد و شاید کمتر از آنها نیز قیمت‌ها را در این بخش افزایش دهیم تا به مردم فشار وارد نشود.

رحمانی موحد در مورد قیمت شب عید واحدهای گردشگری و پذیرایی بین‌راهی خاطرنشان کرد: با کنترل بر روی قیمت‌ها، در نوروز امسال افزایش قیمت نداریم و نرخ‌های سال 92 حفظ شده و میزان نرخ‌ها به همین صورت تا پایان تعطیلات حفظ می‌شود.
انتهای پیام/86012/ل20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها