امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۷:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72052
تاریخ انتشار: ۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۴۱
تعداد بازدید: 81
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد به نقل از روابط عمومی دبیرخانه ستاد هماهنگی خدمات سفر خراسان رضوی، مرتضی دهقانی در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد به نقل از روابط عمومی دبیرخانه ستاد هماهنگی خدمات سفر خراسان رضوی، مرتضی دهقانی در بازدید از ستاد هماهنگی سفر و خدمات زائر تربت‌حیدریه از نزدیک در جریان وضعیت ارائه خدمات به مسافرین نوروزی در این شهرستان قرار گرفت و بر ارائه خدمات هرچه مطلوب‌تر به مسافران نوروزی تأکید کرد.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان رضوی با ابراز رضایت از خدمات ارائه شده به مسافران نوروزی در تربت حیدریه با اهداء لوح تقدیر از اعضاء ستاد در این شهرستان قدردانی و تجلیل کرد.

وی از تربت حیدریه به عنوان یکی از مهمترین مقاصد سفر در استان خراسان رضوی نام برد که سالانه پذیرایی میلیون‌ها نفر از زائرانی است که به قصد زیارت مرقد علی‌بن‌موسی‌الرضا (ع) به مقصد مشهد از این شهرستان عبور کرده و یا در این شهرستان اقامت دارند.

دهقانی خاطرنشان کرد: خدمت‌رسانی به مسافران نوروزی اگرچه از اهمیت بالایی برخوردار است اما در استان خراسان رضوی به دلیل اینکه این خدمت‌رسانی معطوف به زائران امام هشتم (ع) است اجر معنوی بالاتری به دنبال دارد.
انتهای پیام/2202/ع/چ3000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها