امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۱:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72057
تاریخ انتشار: ۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۴۱
تعداد بازدید: 28
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس، امیر نعمتی در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس، امیر نعمتی در بازدید از دبیرخانه ستاد اجرایی خدمات سفر فارس، با ابراز رضایتمندی از وضعیت مطلوب این استان در امر ارائه خدمات به مسافران نوروزی اظهار داشت: مهمترین اقدام دولت یازدهم در این مدت زمان کم، تصویب ساختار حقوقی مصوب و قانونمند دائمی سفرها بود که برای تمام طول سال قابل تطبیق است.

وی با اعلام ابراز رضایتمندی ریاست سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از اقدامات ستادهای هماهنگی خدمات سفرهای استان‌ها و تعامل و همکاری‌های متقابل اعضای این ستاد بیان کرد: از بازدیدهای میدانی و نظارت بر خدمات ارائه شده به مسافران نوروزی در فارس اعم از واحدهای اقامتی، اماکن تاریخی و منظر شهری، به خوبی تعامل و هماهنگی‌های متقابل بین اعضای ستاد اجرایی خدمات سفر این استان مشهود است و نشان از نقش مؤثر دبیرخانه ستاد سفر فارس در امر هماهنگی‌های بین‌دستگاهی در ستاد استانی را دارد.

مشاور ارشد معاون گردشگری اضافه کرد: یکی از مهمترین نتایج دبیرخانه‌های ستاد اجرایی خدمات سفر در استان‌ها، نهادینه کردن مقوله گردشگری در بخش خصوصی و به ویژه نهادهای دولتی در این استان است که به نظر می‌رسد با درایت استاندار و توجه ویژه وی به موضوع توسعه گردشگری در فارس، این امر در این استان محقق شده باشد.

نعمتی بر استمرار جلسات ستاد اجرایی خدمات سفر در استان‌ها و برنامه‌ریزی دائمی و سالانه تأکید و پس از بازدید فعالیت‌ها دبیرخانه ستاد اجرایی خدمات سفر در فارس، با قدردانی از اقدامات صورت گرفته ابراز رضایتمندی کرد.
انتهای پیام/2448/ل
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها