امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۰۷:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72060
تاریخ انتشار: ۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۴۱
تعداد بازدید: 30
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مرودشت، سید یدالله حسینی صبح امروز در بازدید میدانی از مجموعه آثار تاریخی و جهانی تخت جمشید ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مرودشت، سید یدالله حسینی صبح امروز در بازدید میدانی از مجموعه آثار تاریخی و جهانی تخت جمشید از نزدیک چگونگی ارائه خدمات به مسافران نوروزی را مورد ارزیابی قرار داد و خواستار تسریع در رفع مشکلات و نواقص شد.

فرماندار مرودشت مجموعه آثار تاریخی تخت جمشید را به عنوان ویترین ارائه خدمات نظام به مردم دانست و اظهار داشت: تخت جمشید به نوعی ویترین خدمات عمومی نظام است زیرا علاوه بر هموطنان داخل در طول سال شاهد حضور مسافران بسیاری از تمام نقاط جهان در این آثار تاریخی هستیم و این وضعیت مسئولیت ستاد هماهنگی سفر در ارائه چهره کارآمد و زیبا از کل نظام را مضاعف می‌کند.

فرماندار مرودشت همچنین با حضور در ایستگاه و محل برپایی خیمه‌های معرفت ضمن بازدید و تشکر از اساتید و روحانیون فرهیخته اعزامی از شهر مقدس قم که به منظور تبلیغ و تبیین مبانی دینی و معرفتی به صورت چهره به چهره و ملموس بین مردم به ویژه کودکان و نوجوانان حضور یافته‌اند از خیمه‌های معرفت به عنوان یک الگوی مستمر در بستر فضای اجتماعی یاد کرد و ضمن تحسین از اقدام فاخر و قابل تقدیر آنان در این خیمه‌ها بیان داشت: مباحث ترویجی در خیمه‌های معرفت متناسب با ذائقه مخاطبان ارائه و به‌یقین موجب تحکیم و تبلیغ مبانی دینی و اسلامی می‌شود.

رئیس ستاد هماهنگی خدمات سفر مرودشت با اشاره به تبیین صحیح مباحث و مسائل دینی خواستار ترویج دین با ابزار و روش‌های نوین و به روز شد و ابراز داشت: در حوزه مسائل دینی دو نکته بیشتر حائز اهمیت است که باید نگذاریم مغفول واقع شود، نخست ارائه مبانی و محکمات صحیح و درستی که در دین وجود دارد و دوم شیوه‌های طرح این مبانی است که ما در محکمات و مبانی اصیل سند محکمی مانند قرآن کریم و پشتوانه‌ای مانند سنت پیامبر(ص) و روایات مستند داریم.

وی اضافه کرد: ما در ارائه مباحث برای مخاطبان حلقه گمشده‌ای داریم و آن اینکه نتوانستیم به خوبی مبانی معرفت اسلامی را به اقتضا و مبتنی بر تمام ذائقه‌ها مطرح کنیم و با توجه به آنکه مبانی قرآنی سرشار از شیوه‌های صحیح برای ارائه مبانی مانند حق، جدال احسن و در واقع تبلیغ صحیح دین است.

فرماندار مرودشت بهترین راهکار و راهبرد در تبلیغ دین و باورهای دینی را استفاده از ذوق و هنر روحانیت و اساتید حوزه و دانشگاه برشمرد و گفت: عمل و اقدام مبلغان دینی در خیمه‌های معرفت در حقیقت الگوی قابل توسعه و اتکا و نسخه فراگیر برای کلیت اقشار جامعه می‌تواند باشد.

به گزارش فارس، به منظور ارتقای سطح بینش و تعمیق باورهای دینی مردم به ویژه نسل جوان همزمان با سراسر کشور 10 نفر از روحانیون مجرب، جوان و باتجربه و سطح تحصیلات عالی حوزوی غرفه‌هایی شامل کودکان، بازی، نقاشی، مسابقه قرآن بخوان جایزه بگیر، مشاوره و وقف‌های جدید، مشاوره خانواده، مشاوره ادیان، سفالگری، گپ و گفت‌وگو بین مردم در مورد ادیان ایران و تورگردانی مذهبی را در مجموعه آثار تاریخی تخت جمشید به راه انداخته‌اند که مورد استقبال بی‌نظیر مردم به ویژه کودکان و نوجوانان قرار گرفته است.
انتهای پیام/2448/ی30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها