امروز : شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 25
۰۶:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72112
تاریخ انتشار: ۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۱۸
تعداد بازدید: 32
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سراوان، مولوی عبدالصمد ساداتی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه همه نمازگزاران را به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سراوان، مولوی عبدالصمد ساداتی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه همه نمازگزاران را به میانه‌روی در امور دنیوی ترغیب و از اسراف و تفریط برحذر داشت.

امام جمعه اهل سنت سراوان افزود: با توجه به اینکه دین مبین اسلام دین اعتدال و میانه‎روی است و پیامبرعظیم الشان اسلام (ص) در همه امور خود پایبند به اعتدال و اصحاب خود را به این عمل صالح تشویق می‎کردند که انجام این امور می‎تواند در زندگی همه افراد اثر مثبت بگذارد و انسانها را به مسیر صحیح و سعادت دنیوی و اخروی برساند.

وی ادامه داد: تمام اعمال انسان به روش صحیح و به روش آن حضرت (ص) می‌تواند نوعی عبادت باشد که به حقیقت و بنا به‌فرموده خود آن حضرت عبادت است.

ساداتی در ادامه به روز 12 فروردین ماه روز جمهوری اسلامی اشاره و افزود: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی شاهد یک نظامی هستیم که در آن هم اسلام و هم جمهوریت و استقلال و آزادی وجود دارد و امروز خدا را از بابت این استقلال که کشور ما دارد شکر می‌کنیم.

وی اذعان داشت: دولت برای این مردم که در همه عرصه‌ها شرکت و همگام با نظام جمهوری اسلامی هستند تحول ایجاد کند.

امام جمعه اهل سنت سراوان با توجه به واگذاری امنیت نوار مرز از سوی سپاه پاسداران کشور به نیروهای بسیجی از این اقدام که انتظار دیرینه مردم منطقه و مرزنشین بود تقدیر و تشکر و از نیروهای بسیجی خواست تا این اعتماد را با سعی و تلاش و اتحاد بین هم به بهترین نحو ممکن جواب دهند و جلوی تجاوز را گرفته و باعث ایجاد امنیت پایدار و توسعه منطقه در همه زمینه‌ها باشند.  

انتهای پیام/75004/ی30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها