امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۰:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72116
تاریخ انتشار: ۸ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۱۸
تعداد بازدید: 65
یک مقام مسئول در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری فارس در خصوص ادعاهای مقامات پاکستانی که عنوان داشته‌اند عناصر گروهک تروریستی ...

یک مقام مسئول در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری فارس در خصوص ادعاهای مقامات پاکستانی که عنوان داشته‌اند عناصر گروهک تروریستی جیش العدل در خاک این کشور حضور ندارند گفت: در ابتدا باید

یادآور شد که در فیلم‌های منتشر شده از سوی این گروهک تروریستی که ادعا می‌کنند عملیات گروگان‌گیری مرزبانان ایرانی است نشان داده می‌شود که آنها فنس‌ها را پاره کرده و از مرزها عبور کرده‌اند.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: پس از آنکه تروریست‌ها 5 مرزبان ایرانی را اسیر کردند به سرعت به سمت پاکستان حرکت کردند که آثار به جا مانده از آنها مانند رد لاستیک ماشین‌های نشان می‌دهد که به سمت مرز پاکستان گریخته‌اند.

وی افزود: علاوه بر این، دستگاه امنیتی ایران نقطه دقیق محل حضور آنها در پاکستان را شناسایی و در دیدارهایی که با مسئولان پاکستانی داشته این مکان‌ها را که مرتباً تغییر می‌کند به طرف پاکستانی اطلاع و یادآوری که جابجایی آنها را نیز تحت نظر دارد.

این منبع آگاه ادامه داد: این موضوع در سیستم ارتباط‌گیری آنها چه در مصاحبه با شبکه‌های عربی و چه فعالیت‌ها در فضای مجازی نیز نشان می‌دهد که «آپی»های مورد استفاده، همگی از داخل خاک پاکستان بوده است.

وی همچنین یادآور شد: از همه مهم‌تر اینکه اخیراً عده‌ای از بزرگان و ریش‌سفیدان بلوچستان ایران با این گروه دیدار داشتند تا آنها را از این اعمال تروریستی باز دارند و این دیدار در مقر اصلی آنها در پاکستان انجام گرفته است.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پس از آنکه جمهوری اسلامی ایران خواستار اقدام فوری و قاطع پاکستان برای مقابله با گروه‌های تروریستی که از خاک این کشور علیه منافع ملت ایران استفاده می‌کنند شد، مقامات پاکستانی طی روزهای اخیر با بیان اینکه این گروه‌های تروریستی در خاک پاکستان حضور و فعالیت ندارد تلاش دارند تا خود را از مسئولیت این اهمال‌کاری‌ها و عدم تسلط بر مرزهایشتان مبرا بدانند.
انتهای پیام/

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها