امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۱۹:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72135
تاریخ انتشار: ۹ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 30
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در سوادکوه، ترافیک محور سوادکوه از بعد از ظهر امروز به حالت نیمه‌سنگین و سنگین در آمده ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در سوادکوه، ترافیک محور سوادکوه از بعد از ظهر امروز به حالت نیمه‌سنگین و سنگین در آمده است.

ترافیک محور سوادکوه از سمت شیرگاه به تهران از انتهای شیرگاه آغاز و تا تونل ادامه دارد و ترافیک محور سوادکوه از تهران به سمت قائمشهر در مناطق جوارم، سرخکلا، بالا زیراب، پل‌سفید و گدوک، سنگین و نیمه‌سنگین است.

سبقت‌های بی‌مورد توسط خودروهای سواری سبب ایجاد سه تا چهار لاین در محور سوادکوه شده است که حضور پررنگ‌تر پلیس‌راه در مناطق مختلف محور می‌تواند مانع طولانی شدن ترافیک شود و حضور ماموران راهنمایی رانندگی و پلیس‌راه در مناطق حادثه‌خیز سبب مدیریت ترافیک و روان‌سازی آن شده است.

تردد ماشین‌آلات سنگین در محور سوادکوه به ایجاد و استمرار ترافیک انجامید هر چند در پلیس‌راه سوادکوه شاهد توقف آنان بودیم.

عدم تکمیل چهار باند شدن محور سوادکوه یکی از دلایل پررنگ ایجاد ترافیک در مناطق مختلف بوده است که این مشکل در محل احداث تونل جدید منطقه جوارم مشهود بوده است.

مدت زمان 45 دقیقه طی کردن مسیر قائمشهر به زیراب تا بیش از یک ساعت و نیم افزایش یافته است و در برخی از مناطق محور سوادکوه شاهد توقف خودروها در ترافیک محور سوادکوه و حرکت لاک پشتی بوده‌ایم.

در یک برآورد کلی حدود 50 کیلومتر از محور سوادکوه با ترافیک روبروست که گاهی به صورت سنگین و نیمه‌سنگین مشاهده می‌شود.

* انسداد راه در محور سوادکوه وجود ندارد

رئیس راهور ناجا سوادکوه دقایقی قبل در در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در سوادکوه با اشاره به اینکه ترافیک محور سوادکوه روان است و انسداد راه در محور سوادکوه را شاهد نبوده‌ایم، گفت: پلیس‌راه، یگان ویژه، کلانتری‌ها، نیروهای گشتی و کمکی پلیس‌راه در مدیریت ترافیک محور سوادکوه حضور دارند.

علی اکبر احمدی، خواستار رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی توسط مردم برای مدیریت مناسب ترافیک در محور سوادکوه شد و افزود: رانندگان از سبقت‌های غیرمجاز خودداری کنند.

وی خاطرنشان کرد: رانندگان از کناره‌ها و قسمت خاکی جاده‌ها استفاده نکنند.

انتهای پیام/86015/ذ30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها