امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۱۰:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72145
تاریخ انتشار: ۹ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 60
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ساری، محمد پنبه‌چی بعد از ظهر امروز در ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران با اعلام اینکه تلفات ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ساری، محمد پنبه‌چی بعد از ظهر امروز در ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران با اعلام اینکه تلفات ناشی از تصادف در ایام نوروز تاکنون به 15 نفر رسید، اظهار داشت: میزان تلفات ناشی از تصادف دیروز دو نفر بود.

وی بیان داشت: این تعداد فوتی‌ها مربوط به مجروحانی است که به مراکز درمانی انتقال داده شد و یا در بیمارستان فوت کردند و ممکن است برخی از مجروحان قبل از حضور اورژانس فوت کرده باشند که این آمار در اختیار پزشکی قانونی است.

پنبه‌چی تصریح کرد: تعداد بیماران تصادفی پذیرش شده در مراکز درمانی و اورژانس مازندران از ابتدای تشکیل ستاد خدمات سفر تاکنون را هزار و 219 نفر اعلام کرد.

رئیس کمیته بهداشت و درمان ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران افزود: دیروز 120 نفر در اورژانس به دلیل تصادف پذیرش شدند.

این مسئول به اقدامات انجام شده برای بازرسی از مراکز عرضه مواد غذایی در این ایام اشاره کرد و اظهار داشت: از ابتدای تشکیل ستاد تاکنون چهار هزار و 271 کیلو مواد غذایی در مازندران معدوم شد که 422 کیلوگرم مواد معدوم شده نتیجه بازرسی‌های روز گذشته بود.

وی به همکاری هلال احمر با کمیته بهداشت و درمان مازندران نیز اشاره کرد و گفت: هلال احمر مازندران در این ایام 285 ماموریت انجام داد که ماموریت‌های دیروز این ارگان 40 مورد بود.

به گزارش فارس ستاد اجرای خدمات سفر در مازندران از 28 اسفند 92 در ستاد مرکزی میراث فرهنگی مازندران تشکیل و فعالیت این ستاد تا 15 فروردین ماه نیز ادامه دارد.

بسیاری از مسئولان اجرایی مازندران نیز عضو این ستاد هستند، تاکنون برخی مسئولان استانی از نزدیک در جریان فعالیت این ستاد قرار گرفتند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران و مدیرکل امور اجتماعی استانداری مازندران نیز امروز در محل ستاد اجرایی خدمات سفر استان مازندران حضور یافتند.

انتهای پیام/86004/ع30/ض1002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها