امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۲۰:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72148
تاریخ انتشار: ۹ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 31
نصرالله عباسی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بردسیر اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان بردسیر با انجام یکسری اقدامات اطلاعاتی از انتقال یک ...

نصرالله عباسی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بردسیر اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان بردسیر با انجام یکسری اقدامات اطلاعاتی از انتقال یک محموله مواد افیونی از مسیر کرمان آگاهی یافتند.

وی با اشاره به اشرافیت پلیس بردسیر بر مناطق صعب‌العبور و مسیر‌های انحرافی‌ افزود: ماموران شامگاه گذشته با اعزام چند اکیپ از نیروها‌ با استقرار نامحسوس در مسیر‌های احتمالی، تردد قاچاقچیان را زیر نظر گرفتند.

‌عباسی‌ تصریح کرد: در ساعات اولیه شب قاچاقچیان با خودروی تویوتا و با استفاده از تاریکی شب و مسیرهای حاشیه‌ای وارد کمین ماموران انتظامی شده و بدون توجه به دستور توقف پلیس و تیر‌اندازی به سمت آنها سعی به فرار داشتند، اما ماموران با گشودن آتش، قاچاقچیان را زمین‌گیر کرده و یک دستگاه خودرو تویوتا متعلق به آنان را متوقف کردند.

فرماندهی انتظامی شهرستان بردسیر بیان داشت: در این عملیات راننده خودرو بر اثر اصابت گلوله به هلاکت رسید و در بازرسی از وسیله نقلیه متوقف شده، 880 کیلوگرم تریاک و 139 کیلوگرم حشیش کشف شد.

وی اظهار داشت: در این عملیات یک قاچاقچی به هلاکت رسید و یک قاچاقچی دیگر به همراه خودروی پراید که قصد انتقال مجروحان را داشت، دستگیر و به منظور پیگیری پرونده، تحویل دستگاه قضایی شد.

عباسی تصریح کرد: گشت‌زنی‌های شبانه‌روزی ماموران انتظامی در مناطق کویری و صعب‌العبور کرمان در کنار اقدامات اطلاعاتی، همواره سد راه سوداگران مرگ بوده و باندهای تهیه و توزیع مواد افیونی را ناکام گذاشته است. 
انتهای پیام/2446/ع30/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها