امروز : دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 26
۰۷:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72152
تاریخ انتشار: ۹ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 53
علیرضا سعدی‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در تنکابن از اسکان 4 هزار و 560 نفر در مدارس ویژه طرح اسکان ...

علیرضا سعدی‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در تنکابن از اسکان 4 هزار و 560 نفر در مدارس ویژه طرح اسکان نوروزی آموزش و پرورش این شهرستان خبر داد.

وی افزود: با توجه به ویژگی‌های منحصر به فرد تنکابن در گردشگری ایام نوروزی و تعطیلات و دیگر روزهای سال این شهرستان با استقبال چشمگیر مسافران از همه نقاط کشور مواجه است.

وی بیان داشت: امسال بر این اساس اقدام به افزایش مدارس ویژه طرح اسکان نوروزی کردیم که در سال گذشته 28 مدرسه در این طرح قرار داشتند.

سعدی‌پور افزود: سال 92 در طرح نوروزی حدود 11 هزار نفر در 28 مدرسه طرح اسکان نوروزی مستقر و ساماندهی شدند و امسال برای تسهیل در امور گردشگران نوروز اقدام به افزایش مدارس از 28 مورد به 33 مدرسه کردیم که با پایان یافتن دور نخست سفرهای نوروزی یک‌ هزار و 140 خانوار در آن اسکان یافتند.

وی تاکید کرد: همه تلاش آموزش و پرورش و همکاران در ستاد اسکان نوروزی علاوه بر میزبانی شایسته از هموطنان، افزایش سطح رضایت‌مندی و ارائه خدمات مطلوب‌تر در حال خدمت بوده و امیدواریم این تلاش‌ها که در سطح قابل قبولی در حال انجام است با پایان یافتن دور دوم سفرهای نوروزی رضایت خاطر همه هم‌میهنان‌مان را به همراه داشته باشد و از سفر به تنکابن لذت ببرند.
انتهای پیام/86020/ی30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها