امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۲۳:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72166
تاریخ انتشار: ۹ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 52
به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دوشنبه، وزارت امور خارجه اوکراین در یادداشتی اعتراضی نسبت به اظهارات ...

به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دوشنبه، وزارت امور خارجه اوکراین در یادداشتی اعتراضی نسبت به اظهارات تازه رئیس جمهور قزاقستان اظهار نگرانی کرد.

یادداشت اعتراضی وزارت خارجه اوکراین در واکنش به بیانیه رئیس جمهوری قزاقستان است که در حاشیه نشست بین‌المللی بررسی مسائل مواد هسته‌ای 25 در لاهه هلند مطرح شد.

در همین حال، «ایوگینی پربینیس» یک مقام وزارت خارجه اوکراین به رسانه‌ها گفته است که اظهارات رئیس جمهوری قزاقستان بر خلاف عرف دیپلماتیک و مخالف با دیدگاه اکثر کشورهای جهان در رابطه با اوکراین است.

این مقام وزارت خارجه اوکراین همچنین گفته که موضع‌گیری «آستانه» مغایر اصول همکاری بین دو کشور اوکراین و قزاقستان بوده و قابل قبول نیست.

نظربایف تنها رئیس جمهوری از بین کشورهای آسیای مرکزی است که توجه خاصی به بحران سیاسی در اوکراین داشته و بیشتر از همتایان دیگر خود از کشورهای منطقه در این رابطه ابراز نظر کرده‌ است.
انتهای پیام/.
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها