امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۰۵:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7219
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۰
تعداد بازدید: 92
به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس هفتمین همایش ملی تجارت و اقتصاد الکترونیکی 29 تا 31 اردیبهشت‌ماه برگزار ...

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس هفتمین همایش ملی تجارت و اقتصاد الکترونیکی 29 تا 31 اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود.

محمد صادق مفتح امروز در نشست خبری این همایش اظهار داشت: تمام اقداماتی که تاکنون در لایه دسترسی در حوزه تجارت الکترونیک شکل گرفته تماماً توسط بخش غیردولتی انجام شده و وزارت صنعت خود را از تولی‌گری این تجارت دور نگه داشته است.

قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: زیرا اقتصاد ایران 5 دهه است که درگیر مشکلی به اسم اقتصاد دولتی است و نخواستیم که اقتصاد الکترونیکی نیز 10 سال به همین مشکل دچار شود.

وی هدف از برگزاری همایش‌های هفت‌گانه تجارت و اقتصاد الکترونیکی را جاری کردن تجارت الکترونیک در اقتصاد عنوان کرد.

مفتح تصریح کرد: توسعه تجارت الکترونیک مزایایی از جمله کاهش هزینه مبادله، کاهش هزینه تمام شده، توانمند کردن بنگاه‌ها و ارزان‌ترین روش اشتغال در کشور را دارد و توسعه و فرهنگ سازی تجارت الکترونیک پیش و بعد از ادغام همواره یکی از اهداف وزارت صنعت بوده است.

قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت خاطر نشان کرد: از بررسی نتایج برگزاری شش دوره همایش تجارت و اقتصاد الکترونیکی به یک نقشه راه رسیدیم و در همایش هفتم قرار است تدوین شاخص‌های توسعه تجارت و اقتصاد الکترونیکی مدنظر قرار داده شود.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها