امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۴:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72190
تاریخ انتشار: ۹ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 51
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، عملیات نظامی ارتش سوریه در شمال غربی این کشور در حالی ادامه دارد که ارتش ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، عملیات نظامی ارتش سوریه در شمال غربی این کشور در حالی ادامه دارد که ارتش سوریه خود را برای آزاد سازی کامل شهر مرزی «کسب» از عناصر مسلح تکفیری «جبهه النصره» آماده می‌کنند.

این درحالی است که گزارش‌های میدانی رسیده از وارد آمدن خسارات و ضربات سنگین به گروه‌های تروریستی در مناطق مختلف ریف شمالی لاذقیه به دست نیروهای ارتش سوریه حکایت دارد، در حالی‌که ارتش ترکیه به ویژه یگان توپخانه ارتش این کشور همچنان به پوشش و حمایت خود از گروه‌های تروریستی ادامه می‌دهد.

هم اکنون و تا زمان تهیه گزارش نیروهای ارتش سوریه کنترل کوه «النسر» و «تپه استراتژیک 45» را در دست دارند و طی ساعات گذشته نیروهای ارتش و دفاع ملی سوریه شدیدترین و سخت‌ترین حملات صورت گرفته از سوی گروه‌های وابسته به جبهه النصره به این مناطق را دفع کردند.

این درحالی است که نیروی هوایی و یگان توپخانه ارتش سوریه تجمعات گروه‌های تروریستی اطراف شهر کسب و نبع المر و گذرگاه مرزی کسب را به شدت گلوله باران کردند که مهمترین راه ورود تروریست‌های النصره از ترکیه به خاک سوریه شمرده می‌شود.

همچنین در این عملیات‌ها نیروی هوایی و یگان توپخانه ارتش سوریه مناطق القنطره، بیت أبلق، جبل الکوز، الفرنلق و نقطه را 714 را نیز هدف گرفتند.

اما از داخل شهر کسب و در کوی‌هایی که به تصرف عناصر جبهه النصره درآمده، گزارش می‌شود که تکفیری‌های النصره اقدام به تخریب صلیب‌های تمام کلیساها کرده‌اند.

هم اکنون روستای السمرا و شهرک البدروسیه تحت کنترل کامل ارتش سوریه است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها