امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۹:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7220
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۰
تعداد بازدید: 160
به گزارش فارس به نقل از شبکه «سی ان ان»، پلیس ایالت «ایندیانا» آمریکا گزارش کرد که جسد 4 آمریکایی با جراحات ناشی از شلیک گلوله، اواخر شنبه شب به وقت ...

به گزارش فارس به نقل از شبکه «سی ان ان»، پلیس ایالت «ایندیانا» آمریکا گزارش کرد که جسد 4 آمریکایی با جراحات ناشی از شلیک گلوله، اواخر شنبه شب به وقت محلی در ایالت «ایندیانا جنوبی» پیدا شد.

مأموران پلیس هنوز موفق نشدند مظنون این حادثه را پیدا کنند اما اعلام کردند که سه جنازه در اتاق نشیمن پیدا شد و یکی از قربانیان حادثه نیز زن بود که در اتاق خواب افتاده بود.

آزاد بودن حمل سلاح در ایالات آمریکا روزانه به خشونت‌ها و تراژدی‌های زیادی در ارتباط با تیراندازی منجر می‌شود که در یکی از هولناک‌ترین این تراژدی‌ها، در دسامبر سال گذشته میلادی یک جوان 20 ساله آمریکایی با سلاح نیمه‌ خودکار خود به دبستان «سندی هوک» در منطقه «نیوتاون» ایالت «کانتیکت» آمریکا حمله کرد و 20 کودک 6 تا 7 سال و 7 فرد بزرگسال را کشت.

این حادثه واکنش‌های زیادی را در آمریکا به همراه داشت و «باراک اوباما» رئیس‌جمهور آمریکا خواستار وضع قوانینی برای محدود شدن حمل سلاح شد که لابی سلاح در آمریکا به اندازه‌ای قوی است که کنگره را از تصویب چنین قوانینی باز داشت.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها