امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۲:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72223
تاریخ انتشار: ۹ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۴۲
تعداد بازدید: 52
سیدمظفر حسینی دقایقی قبل در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین در خصوص وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی استان قزوین اظهار داشت: هم‌اکنون در شامگاه هفتمین ...

سیدمظفر حسینی دقایقی قبل در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین در خصوص وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی استان قزوین اظهار داشت: هم‌اکنون در شامگاه هفتمین روز از فروردین ماه جاری وضعیت ترافیکی راه‌های استان قزوین نیمه سنگین است.

وی بیان کرد: با توجه به آغاز موج دوم سفرهای نوروزی، در محورهای قزوین ـ تهران، قزوین ـ رشت و همچنین قزوین ـ زنجان و بالعکس ترافیک صبح سنگین گزارش شده و هم‌اکنون نیمه سنگین است.

رئیس پلیس‌راه استان قزوین ادامه داد: از مسافران نوروزی می‌خواهیم در زمان بازگشت به مبدا و همچنین آغاز سفرهای خود از عجله و شتابزدگی پرهیز و از سرعت و سبقت بی‌مورد و غیرمجاز خودداری کنند.

وی خطاب به مسافران نوروزی تأکید کرد: شایسته است رانندگان ساعات‌ روز را برای تردد و رانندگی انتخاب کنند و از رانندگی در شب و با حالت خستگی و خواب‌آلودگی پرهیز کنند.

حسینی اضافه کرد: رعایت فاصله طولی، بستن کمربند ایمنی، صبر و حوصله در رانندگی و رعایت حقوق دیگران در رانندگی می‌تواند به داشتن سفری سالم و بی‌خطر برای خود و دیگر هموطنان کمک کند.

وی تأکید کرد: طبق بررسی‌های به عمل آمده توقف در حاشیه بزرگراه‌ها و همچنین عدم توجه به جلو حین رانندگی می‌تواند در بروز آسیب‌های مرگبار موثر باشد.
انتهای پیام/2667/ی20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها