امروز : دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 20
۱۹:۴۳
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72272
تاریخ انتشار: ۱۰ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، یک فیلم از دیدار «اسما اسد»، همسر رئیس جمهور سوریه در اینترنت منتشر شده است که حدود 21 دقیقه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، یک فیلم از دیدار «اسما اسد»، همسر رئیس جمهور سوریه در اینترنت منتشر شده است که حدود 21 دقیقه است و در آن اسما با مادرانی دیدار می‌کند که فرزندان جوانشان در ناآرامی‌های اخیر سوریه جان خود را از دست داده‌اند یا ناپدید شده‌اند.

در بخش ابتدایی این فیلم که تکان دهنده است، مادران سوری درباره فرزندان خود صحبت می‌کنند و از اینکه هنوز چشم‌انتظار بازگشت پسرانشان هستند. یکی از مادران با صدای لرزان و چشمانی اشک‌آلود از اینکه فرزندان جوانش در کنارش نیست می‌گوید: قلبم آتش گرفته است.

در ادامه هم مادران دیگر سوری درباره فرزندانشان و غم دوری آنها می‌گوید.

سوریه طی چند سال اخیر بواسطه حضور تروریست‌ها در این کشور و حمایت کشورهای خارجی از آنها، به کشور ناامنی تبدیل شده است.

در بخش دوم فیلم که حدود 10 دقیقه است اسما اسد در مکانی که بنظر می‌رسد کاخ ریاست جمهوری است از مادران سوری داغدیده استقبال کرده،‌آنها را در اغوش کشیده و دلداری‌شان می‌دهد. اسما با صدایی حزن‌آلود می‌گوید: سوریه هم مثل شماست، خسته اما پابرجا و استوار، مثل شما.

وی همچنین می‌گوید: سوریه با آفتاب روشن آینده طلوع می‌کند.

اسما در ادامه از لذت دوباره دیدار مادران با فرزندان دختر و پسر می‌گوید و در این بخش از فیلم تعدادی از کودکان وارد سالن می‌شوند و مادران سوری آنها را در آغوش می‌کشند.

 انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها