امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۲۰:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72289
تاریخ انتشار: ۱۰ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از لنگرود، حجت‌الاسلام سید محمدحسن ابوترابی‌فرد بعد از ظهر امروز در مراسم بیست و‌ششمین ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از لنگرود، حجت‌الاسلام سید محمدحسن ابوترابی‌فرد بعد از ظهر امروز در مراسم بیست و‌ششمین سالگرد شهید املاکی مسجد جامع این شهر اظهار کرد: دستیابی به دانش با تلاش محققان و نخبگان تحقق می‌یابد و بدنه جامعه باید در این راستا حرکت کند.

ضرورت ورود کارآفرینان برای تحقق اقتصادی کشور

وی با بیان اینکه اقتدار اقتصادی با حرکت مردم در این مسیر محقق می‌شود، افزود: کارآفرینان باید در این عرصه حضور پیدا کنند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: جوانان کشور باید مومن باشند تا جامعه نورانی و سبک زندگی بر پایه دین نهادینه شود.

وی درباره شهید املاکی تصریح کرد: مقام معظم رهبری از شهید املاکی به عنوان قهرمان یاد می‌کنند و قهرمان انسان با اقتدار است. 

ابوترابی‌فرد با بیان اینکه سلاح موجب قهرمانی نمی‌شود، افزود: صدام به عنوان نماد ذلت و شکت در جهان شناخته شده است.

وی شهید با تصریح بر اینکه شهید حسین املاکی با ایمان، ایثار و تربیت دینی قهرمان شده است، خاطرنشان کرد: رزمندگان سلاح را در خدمت ایمان قرار دادند. 

شهید املاکی بازوی قدرتمند نظام و رهبری بود

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه شهدا دغدغه لقای خداوند سبحان را داشتند، متذکر شد: شهید املاکی در اوج قله ایمان حرکت کرد و بازوی قدرتمند نظام و رهبری بود و مانند کبوتری بلندپرواز به قله انسانیت پرواز کرد.

وی اضافه کرد: قهرمان با اخلاق، ایثارگر و عمل صالح بوده و تمام اعمالش برای مقابله با نمادهای ظلم و ستم است.

ابوترابی‌فرد با تصریح بر اینکه نظام اسلامی باید قامتی بلند و استوار داشته باشد، خاطرنشان کرد: این هویت نظام اسلامی است.

وی افزود: اسلام نمی‌تواند در مقابل جبهه کفر و ملت‌های زیرستم بی‌تفاوت باشد.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی ویژگی شهید املاکی را نمایش ارزش‌های اسلامی در کنار قدرت نامید و یادآور شد: قدرت سیاسی، دفاعی و علمی نظام اسلامی الگوهای ملت‌های منطقه است. 

وی در ادامه خاطرنشان کرد: ما قدرت را برای رسیدن به عزت ملت ایران و امت اسلامی و مقابله با زیاده‌خواهی مستکبران می‌خواهیم.

ابوترابی‌فرد با اشاره به اینکه مسئولان و مردم باید تمام توان خود را برای گسترش عدالت در جامعه به‌کار گیرند، متذکر شد: مردم باید اخلاق مبتنی بر دین در جامعه را مشاهده کنند و دانشگاه تکیه بر ارزش‌های دینی داشته باشد.

وی با بیان اینکه اقتصاد منهای اخلاق جامعه را به تعالی نمی‌رساند، گفت: امروز کشورهای قدرتمند اقتصادی در برخی از کشورهای آسیایی تبدیل به پادگان نظامی آمریکا شده‌اند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه امام راحل علم را در پناه دین می‌دانست خاطرنشان کرد: امام (ره) نماد انسانیت بود و ملت بزرگ ایران را به موقعیت برتر در جهان رساند.

وی با تصریح بر اینکه در چهره مقام معظم رهبری قدرت ایمان دیده می‌شود، یادآور شد: باید ایران اسلامی را به نماد اقتدار دین در جهان تبدیل کنیم.
انتهای پیام/2300/ت40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها