امروز : پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 21
۲۲:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7229
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۰
تعداد بازدید: 88
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «صوت العراق»، امروز چند تن از سفیران جدید عراق با «نوری مالکی» نخست‌وزیر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «صوت العراق»، امروز چند تن از سفیران جدید عراق با «نوری مالکی» نخست‌وزیر کشورشان دیدار کردند.

نخست‌وزیر عراق در این دیدار گفت که هر سفیر نماینده‌ای برای عراق مستقل و متحد به شمار می‌آید و باید با تمسک به هویت ملی خود به دور از تمایز و جدای از هر گونه وابستگی‌ گروهی، به ملت عراق خدمت کند.

وی در ادامه افزود که هیچ سفیری نباید به ذهنش خطور کند که نماینده قوم، طایفه یا حزبش است بلکه سفیر و نماینده عراق و بیانگر تنوع فکری، فرهنگی و تمدنش است.

مالکی از اعضای هیئت‌های دیپلماتیک عراق در جهان خواست تا برای خدمت به ملت عراق تلاش‌شان را دو برابر کنند و شبهات موجود در رابطه با سیاست‌های داخلی و خارجی را دفع کنند.

وی ضمن اشاره به مواضع دولت در خصوص مسائل و بحران‌های مختلف عراق، خواستار روشن سازی مواضع عراق برای افکار عمومی شد. نخست‌وزیر عراق همچنین خواستار پیگیری وضعیت اقلیت‌های عراقی در خارج از کشور و ارتباط با آنها شد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها