امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۶:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72305
تاریخ انتشار: ۱۰ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 87
مسعود سلطانی‌فر امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در شوش اظهار کرد: 34 میلیون و 300 هزار نفر در ایام نوروز تا کنون در مراکز اقامتی کل کشور اقامت ...

مسعود سلطانی‌فر امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در شوش اظهار کرد: 34 میلیون و 300 هزار نفر در ایام نوروز تا کنون در مراکز اقامتی کل کشور اقامت داشتند.

وی ادامه داد: 13 میلیون و 209 هزار نفر نیز تا کنون از مراکز فرهنگی، تاریخی، طبیعی و گردشگری در سطح کل کشور بازدید کرده‌اند.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خاطر نشان کرد: ما برای سال جدید با توجه به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی مقام معظم رهبری، احیا، مرمت، بازسازی و بهره‌برداری از آثار تاریخی را در برنامه داریم.

وی در این خصوص اضافه کرد: در راستای رسیدن به این هدف از سرمایه‌گذاری بخش خصوصی استفاده می‌شود و بسیاری از آثار تاریخی با استفاده از بخش خصوصی مرمت و با کاربری جدید بهره برداری می‌شوند.

سلطانی‌فر به نامگذاری امسال تحت عنوان اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی توسط مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: با توجه به فرمایش رهبر معظم انقلاب، درکنار توسعه اقتصادی، توسعه فرهنگی نیز در دستور کار قرار دارد و برنامه‌های زیادی برای رونق بخشی به آثار تاریخی و فرهنگی کشور داریم.

وی با بیان اینکه خوزستان از نظر اقتصادی، فرهنگی، تجاری و گردشگری در جایگاه والایی قرار دارد اذعان کرد: برای اینکه خوزستان طبق گفته رئیس جمهور به قطب گردشگری کشور تبدیل شود برنامه‌های زیادی در دستور کار قرار دارد که در سال جاری اجرایی می‌شود.
انتهای پیام/72011/ل30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها