امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۲:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72320
تاریخ انتشار: ۱۰ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 74
بهمن قربانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از کرمانشاه اظهار داشت: تا پایان روز گذشته، بیش از 65 هزار گردشگر و مسافر نوروزی از جاذبه‌های گردشگری ...

بهمن قربانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از کرمانشاه اظهار داشت: تا پایان روز گذشته، بیش از 65 هزار گردشگر و مسافر نوروزی از جاذبه‌های گردشگری این شهرستان زیبا بازدید کرده‌اند که البته این میزان کمتر از سال گذشته است.

به گفته فرماندار هرسین، با توجه به تمامی امکانات و تمهیداتی که از قبل اندیشیده شده بود اما این شهرستان باز هم نسبت به سال گذشته با کاهش تعداد مسافران مواجه بوده‌ است.

این مسئول مجموعه تاریخی بیستون و سراب هرسین را از جمله مهم‌ترین جاذبه‌های گردشگری این شهرستان عنوان کرد که شاهد بیشترین تعداد مسافران بوده است.

قربانی با بیان اینکه آثار طبیعی و تاریخی فراوانی برای جذب گردشگر در شهرستان هرسین وجود دارد، یادآور شد: تپه گنج دره، شیرسنگی، گوردخمه اسحاق‌وند و ... از دیگر جاذبه‌های دیدنی این شهرستان هستند.

فرماندار هرسین افزود: تمامی امکانات برای پذیرایی و رفاه حال مسافران در سطح شهرستان هرسین مهیا شده است و کمپ‌های امنیتی، بهداشتی و اسکان مسافران فراهم شده است.

وی با بیان اینکه تمام اماکن رفاهی آماده پذیرایی از مسافران نوروزی هستند، گفت: علاوه بر تجهیز مدارس، خانه معلم، خوابگاه‌های دانشجویی و خوابگاه فنی‌ و حرفه‌ای، کمپ‌های موقتی برای اسکان کوتاه مدت مسافران را ایجاد کرده‌ایم.

قربانی با اشاره به طبیعت زیبا و دیدنی شهرستان هرسین، ابراز داشت: با توجه به آمادگی تمامی دستگاه‌های اجرایی، امیدواریم با آغاز دور دوم سفرها شاهد حضور بیش از پیش گردشگران به این شهرستان خوش آب و هوا باشیم.
انتهای پیام/2700/ل30/چ3000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها