امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۶:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72338
تاریخ انتشار: ۱۰ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 84
حسین رجبی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در بویین زهرا اظهار داشت: فرهنگ دفاع مقدس فرهنگی عاشورایی است که باید حفظ شود. وی، فرهنگ دفاع مقدس را ...

حسین رجبی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در بویین زهرا اظهار داشت: فرهنگ دفاع مقدس فرهنگی عاشورایی است که باید حفظ شود.

وی، فرهنگ دفاع مقدس را نمونه کوچکی از فرهنگ عاشورای حسینی دانست و خاطرنشان کرد: جوانان انقلابی ما 1400 سال پس از عاشورای حسینی، عاشورایی دیگر آفریدند و خون تازه‌ای را در رگ‌های اسلام تزریق کردند.

فرمانده سپاه ناحیه امام حسین (ع) شهرستان بویین زهرا تصریح کرد: روزی تمام قدرت‌های شرق و غرب با تمام ابزار و امکانات خود صدام را در مقابل ما علم کردند و در آن زمان همین جوانان انقلابی ما بودند که به ندای ولی فقیه زمان لبیک گفتند و در مقابل دشمن تا دندان مسلح ایستادگی کردند.

رجبی، اردوهای راهیان نور را فرصت بسیار ارزشمندی دانست که می‌توان در این اردو بخش کوچکی از رشادت‌های فرزندان این آب و خاک در جریان هشت سال دفاع مقدس را مقابل دشمن قسم خورده نمایش داد.

فرمانده ناحیه امام حسین (ع) شهرستان بویین زهرا، اردوهای راهیان نور را همچون یک انقلاب عظیم فرهنگی دانست و عنوان کرد: از این اقدام و ظرفیت مناسب فرهنگی می‌توان برای مقابله با هجمه نرم دشمنان استفاده کرد.

وی در پایان اظهار داشت: اردوهای راهیان نور برای تمام اقشار جامعه آثار مثبتی دارد که تقویت فرهنگ ایثار و شهادت، اعتماد سازی برای نسل جوان، پیوند نسل اول انقلاب با نسل جوان می‌تواند از اثرات سازنده این اردو باشد.

انتهای پیام/2667/ذ20/پو3002
برچسب ها:
آخرین اخبار