امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۸:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72339
تاریخ انتشار: ۱۰ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 72
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شرق استان تهران به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان دماوند، علی جوادی در بازدید ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شرق استان تهران به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان دماوند، علی جوادی در بازدید از پست راهنمایان مسافران نوروزی در دماوند ضمن مثبت بودن ارزیابی کردن این پست اظهار داشت: به لطف پروردگار، امسال هم توانستیم به کمک همه همکاران و جوانان در خدمت هم‌وطنانمان که قصد مسافرت دارند، باشیم.

وی افزود: شهرستان دماوند به دلیل اینکه یکی از شهرستان‌های خوش آب و هوای استان تهران و همچنین راه ارتباطی بین تهران و شهرهای شمالی بوده، یکی از پرترددترین نقاط کشور و استان تهران است.

جوادی اظهار داشت:در سطح استان تهران، 22 پایگاه جوانان در طرح راهنمایی و ارائه نکات لازم پیرامون سلامت در سفر با حضور حدود 450 نفر از جوانان مستقر شده است.

وی ادامه داد: در این پایگاه‌ها، به دلیل اینکه مسافران بتوانند به موقع استراحت کنند و فریضه نماز را به جای آورند، چادرهای خیمه نماز، دوستدار کودک، پایگاه‌های سلامت و اسکان اضطراری وجود دارد.

معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان تهران اظهار داشت: مهم‌ترین بحث که امسال در پست‌های راهنمایان نوروزی استان تهران مد نظر قرار دارد، ارائه نکات سلامت در سفر است تا رانندگان بتوانند سفر مطلوبی را برای خود و خانواده‌هایشان رقم بزنند.

وی افزود: همچنین در کنار این فعالیت‌ها، غرفه دوست‌دار کودک برپا شده است تا خانواده‌هایی که قصد استراحت دارد، بتوانند در کنار هم، لحظات خوشی را برای کودکان خود رقم بزنند.

معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان تهران ضمن آرزوی سفری بی‌خطر برای هم‌وطنانمان در سطح استان تهران خاطرنشان کرد: در پست‌های نوروزی، بروشورهایی نکات کاربردی و ویژه ایمنی و سلامت و همچنین مطالبی برای کودکان تهیه شده است که توسط اعضا به مسافران عرضه خواهد شد.

انتهای پیام/2568/ت/پو3002
برچسب ها:
آخرین اخبار