امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۳:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72341
تاریخ انتشار: ۱۰ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 133
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بندر امام، روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان در گزارشی از وضعیت تردد مسافران ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بندر امام، روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان در گزارشی از وضعیت تردد مسافران در بنادر استان استقبال میهمانان نوروزی از بنادر خوزستان را بسیار خوب توصیف کرد.

روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان در این باره اعلام کرد: به دنبال استقبال میهمانان نوروزی برای بازدید از جاذبه‌های دریایی در بنادر خوزستان  میزان بازدیدکنندگان از  این بنادر از ابتدای تعطیلات نوروزی تا پایان هشتم فروردین  ماه سال جاری به بیش از 190 هزار نفر رسید.

طی مدت یاد شده تعداد  30 هزار و 71 نفر از هموطنان ضمن ورود از مبادی خشکی، از مجتمع بندری امام خمینی (ره) بازدید کردند و تعداد  13 هزار و 337 نفر در آبراهه‌های حوالی این مجتمع بندری به سفرهای دریایی ایمن  تحت نظارت اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان پرداختند.

روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان در ادامه تصریح کرده است: همچنین میزان سفرهای دریایی مسافران نوروزی در بنادر آبادان و خرمشهر طی مدت فوق بیش از 173 هزار و 318 نفر بوده است و تعداد 160 هزار و 14 نفر از میهمانان نوروزی ضمن بازدید از یادمان های دوران دفاع مقدس از بنادر آبادان و خرمشهر نیز دیدن کردند .

روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان در ادامه گزارش خود افزوده است: در ادامه استقبال هموطنان برای بازدید از جاذبه های گردشگری دریایی  استان خوزستان، روز هشتم فروردین ماه  بیش ازسک‌هزار و 56 خودرو شخصی ضمن ورود از مبادی خشکی مجتمع  بندری امام خمینی(ره)، با فعالیت‌های جاری در این مجتمع بندری از نزدیک  آشنا شدند.

بنادر استان خوزستان به لحاظ برخورداری از جاذبه‌های گردشگری در زمینه دریایی همچنین همجواری با مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس  و یادمان  شهدا، هرساله شاهد سفر هموطنان در ایام تعطیلات  نوروزی به این مناطق است.
انتهای پیام/2329/ت 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها