امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۴:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72344
تاریخ انتشار: ۱۰ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 36
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از استان سمنان به نقل از اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان، جعفر صفاخواه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از استان سمنان به نقل از اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان، جعفر صفاخواه اظهار داشت: میزان فروش صنایع دستی در استان سمنان در ایام نوروز امسال نسبت به پارسال، 20 درصد افزایش یافت.

وی با بیان اینکه نوروز امسال شش بازارچه صنایع دستی در شهرهای سمنان، دامغان، مهدیشهر، سرخه، گرمسار و شاهرود برپا شده است، گفت: در تمام شهرستان‌های استان سمنان نیز غرفه صنایع دستی برپا شده است.

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان افزود: در حال حاضر، 72 غرفه صنایع دستی در تمام شهرهای استان سمنان برپاست و گردشگران و مسافران نوروزی می‌توانند هر روز از ساعت 9 صبح تا 23 شب از این غرفه‌ها بازدید کنند.

صفاخواه گفت: بر این اساس، 18 غرفه صنایع دستی در سمنان، 20 غرفه در شاهرود، دو غرفه در میامی، 14 غرفه در دامغان، پنج غرفه در سرخه، هشت غرفه در گرمسار و پنج غرفه در مهدیشهر برپا شده است.

وی گفت: در غرفه‌های صنایع دستی استان سمنان، محصولات تولیدی با 10 تا 15 درصد تخفیف به مسافران ارائه می‌شود.
انتهای پیام/74002/ت
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها