امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۴:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72351
تاریخ انتشار: ۱۰ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 108
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از استان سمنان به نقل از اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان، محمدرضا جهان امروز گفت: تا پایان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از استان سمنان به نقل از اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان، محمدرضا جهان امروز گفت: تا پایان روز هشتم فروردین، 81 هزار و 367 نفر فرهنگی و غیرفرهنگی از خدمات اسکان مدارس استان سمنان بهره‌مند شدند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان افزود: از این تعداد، چهار هزار و 955 نفر جمعه گذشته از خدمات اسکان مدارس استان سمنان بهره‌مند شدند.

وی با بیان اینکه این تعداد نسبت به مدت مشابه نوروز پارسال از رشد بیش از هفت درصدی برخوردار است، اظهار داشت: اسکان مسافران نوروزی در مدارس استان سمنان تا سیزدهم فروردین ماه ادامه دارد.

جهان گفت: اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان برای مواقع ضروری و به ویژه شرایط سرد شدن هوا تمهیدات خاصی اندیشیده و سالن‌های ورزشی و سایر مکان‌های مناسب را برای اسکان مسافران مهیا کرده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان یادآور شد: این اداره کل برای اسکان مسافران و به ویژه زائران حرم رضوی که از این استان عبور می‌کنند، یک هزار و 500 کلاس درس در 246 باب مدرسه را در نقاط مختلف آماده و تجهیز کرده است.
انتهای پیام/74002/ت
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها